Zielone Zacisze kusi dwoma pokojamiHouseMarket.pl - 15 lipca 2016 15:37


Kameralna inwestycja AZ Budownictwo Inwestycje - Zielone Zacisze powstaje przy ulicy Kokosowej we Wrocławiu. Budynek mieści łącznie 64 mieszkania. W większości są to układy dwupokojowe.


Osiedle Zielone Zacisze tworzy wielorodzinny budynek mieszkalny podpiwniczony z garażem podziemnym. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano m.in. hydrofornię, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia gospodarcze i związane z bieżącą eksploatacją samochodów.

Budynek mieści łącznie 64 mieszkania. Na parterze oraz na pierwszym, drugim i trzecim piętrze zaprojektowano w większości mieszkania dwupokojowe. Składają się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. W części lokali zaprojektowano dodatkowo garderobę i drugą sypialnię.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Istnieje możliwość łączenia wybranych mieszkań. Można dzięki temu uzyskać metraż od 90 do 110 mkw.

Deweloper zadbał o ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Ukształtowanie pochylni ciągów pieszych i jezdnych zapewniać będzie swobodne poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich. Budynek wyposażony zostanie także w dźwigi przystosowane do transportu osób na wózkach inwalidzkich na wszystkie kondygnacje budynku.

Atutem inwestycji AZ Budownictwo Inwestycje jest jej lokalizacja. Nieopodal znajduje się Park Stabłowicki i nowoczesny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią. Nieco dalej podziwiać można Park Leśnicki z barokowym zamkiem i malowniczymi stawami.