Zielony Bulwar powstaje przy Dolinie Silnicy

Realizowane przez Komplexbud Osiedle Zielony Bulwar powstanie między ulicą Okrzei i Jesionową a Doliną Silnicy, więc w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Pięciokondygnacyjny budynek pomieści 59 mieszkań od 27 mkw. do 105 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 08:59

Na pierwszej kondygnacji budynku zaprojektowano lokale usługowe. Z ostatniej rozciągać się będzie widok na centralną część miasta. W budynku znajdą się dwie klatki schodowe wyposażone w nowoczesne cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym. Deweloper zaplanował też stanowiska postojowe przed budynkiem. W obiekcie znajdzie się instalacja grzewcza, która zostanie włączona do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Mieszkania zaprojektowano w sposób umożliwiający dowolną aranżację przez przyszłych użytkowników. Każdy lokal mieszkalny kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Metraż lokali waha się między 26 mkw. a 77 mkw. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 3990 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Zielony Bulwar posiada bardzo dobrą lokalizację ze względu na bliskość ścisłego centrum Kielc, co zapewnia doskonałą komunikację zarówno dla osób zmechanizowanych jak i pieszych. Ponadto w najbliższym sąsiedztwie znajdują się ścieżki rekreacyjne na terenie zielonej Doliny Silnicy. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów i przychodni lekarskich.

Inwestycję zaprojektowała Pracownia Projektowa MAX. Zakończenie budowy osiedla zaplanowano na październik 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych