Zielony Prądnik ma niestandardowe balkony i tarasy

Realizowany przez Krak-Estates Zielony Prądnik to kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych połączonych garażem podziemnym, zlokalizowanych przy ul. Glogera w Krakowie.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 10:28

Każdy z czterech bloków będzie posiadał trzy piętra. W ofercie dostępne będą mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 25 mkw. do 91 mkw. Większość lokali na parterze posiada ogródki, a mieszkania na piętrach - niestandardowe balkony i tarasy. Dla mieszkańców przewidziane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym, miejsca postojowe zewnętrzne oraz komórki lokatorskie. Deweloper przewiduje objęcie całego osiedla monitoringiem.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest oferta mieszkań w programie MdM. Dodatkową opcją będzie możliwość zakupu mieszkania wykończonego pod klucz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle położone jest w dogodnym miejscu dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, jak i z własnych środków transportu. Przystanek będzie zlokalizowany bezpośrednio przy inwestycji. Cztery linie autobusowe zapewnią sprawny i szybki dojazd do centrum Krakowa. Niedaleko będzie znajdował się także przystanek szybkiego tramwaju miejskiego oraz parkingi Park & Ride.

Zakończenie robót budowlanych planowane jest na maj 2017. Wszystkie budynki zostaną oddane równocześnie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych