Zielony Wilanów powstaje w pobliżu nadwiślańskich plaż

Realizowany przez COGIK Zielony Wilanów powstaje w Warszawie przy cichej ulicy Zaściankowej. W kameralnym budynku zaplanowano 32 mieszkania od ok. 35 mkw. do 105 mkw. Planowany termin zakończenia budowy to koniec 2017 r.

 

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 09:28

W budynku zaplanowano kameralne kawalerki o powierzchni około 35 mkw., układy dwupokojowe od 37 do 62 mkw. oraz trzypokojowe mieszkania od 51 mkw. do 105 mkw. Do lokali należą balkony, loggie oraz przestronne tarasy. Część apartamentów przygotowana będzie pod montaż kominka oraz klimatyzacji.

Osiedle powstaje przy kameralnej, cichej ulicy Zaściankowej, na której dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niska wielorodzinna. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji garaż podziemny i komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek został ukształtowany na planie litery C z wewnętrznym zielonym dziedzińcem zlokalizowanym na płycie garażu podziemnego. Wejście na dziedziniec ulicą wewnętrzną znajdzie się od strony zachodniej. Poziom parteru został nieznacznie wyniesiony względem istniejącego terenu. Wokół budynku znajdą się niewysokie skarpy o łagodnym nachyleniu, pokryte trawą i roślinnością okrywową.

Dwa skrajne skrzydła budynku zaprojektowano o wysokości trzech kondygnacji nadziemnych. Centralna część o wysokości dwóch kondygnacji zwieńczona została okazałym tarasem. Elementem charakterystycznym wykończenia elewacji jest elegancka cegła klinkierowa o indywidualnie zaprojektowanym układzie cegieł. Projekt przygotowała znana pracownia projektową S.A.M.I Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy.

Inwestycja usytuowana jest na Wilanowie przy ulicy Zaściankowej w Warszawie. Lokalizacja ta zapewnia dostęp do licznych ścieżek rowerowych, tras spacerowy, oraz nadwiślańskich, piaszczystych plaż.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych