Zimowe wyprzedaże w Apartamentach Witosa w Kielcach

Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy, która buduje przy ulicy Witosa w Kielcach osiedle Apartamenty Witosa, ruszyła z zimowymi wyprzedażami mieszkań – informuje www.echodnia.eu.

Autor: www.echodnia.eu./HouseMarket.pl 25 stycznia 2017 16:31

Wybrane lokale są teraz tańsze o pięć procent, ale trzeba się śpieszyć z decyzją, bo czas promocji jest ograniczony.

Realizowane przez spółkę Anna-Bud Bis Apartamenty Witosa to zatopiony w zieleni luksusowy kompleks, który powstaje w pobliżu rzeki Silnicy i Zalewu Kieleckiego. Znajdą się w nim mieszkania od 28 mkw. do 104 mkw. oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ok. 150 mkw. Inwestycję przy ul. Witosa 103 tworzą wielorodzinne domy z windami o ciekawej architekturze z elewacją w ciepłej, naturalnej kolorystyce.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Trzyklatkowy budynek B2 ma wysokość czterech kondygnacji od północy i wschodu, a od południa i zachodu jest pięciokondygnacyjny. W budynku B1 zaprojektowano cztery klatki i cztery piętra. Oba pomieszczą 123 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 104 mkw. i lokale usługowe od ul. Witosa.

Ogród na dachu garażu

Deweloper zaplanował również garaż podziemny, stanowiska parkingowe na powierzchni i komórki lokatorskie.

Teren kompleksu zostanie zagospodarowany trawnikami z elementami zieleni niskopiennej. Również na dachu garażu podziemnego pojawi się zieleń. Deweloper zadba o ciągi pieszo - jezdne i chodniki, zapewniając łatwy dostęp osobom niepełnosprawnym.

Ustronna i jednocześnie uniwersalna lokalizacja osiedla, zapewnia w ciągu kilkunastu minut dotarcie komunikacją miejską do największych galerii handlowych w Kielcach, marketów budowlanych i centrum miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych