Złota 44 - gotowa. Zobacz zdjęcia z otwarcia

Złota 44 stała się już ikoną Warszawy, kontrapunktem dla Pałacu Kultury i nauki - przekonywał Michał Skotnicki, prezes zarządu BBI Development, podczas uroczystej gali otwarcia apartamentowca.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2017 11:08

- Gdy przejmowaliśmy ten projekt dwa lata temu, wiele osób nie wierzyło, że będzie można sprawnie wybudować tak skomplikowany obiekt i że uda się go skomercjalizować - mówi Michał Skotnicki. - Sprzedaż sięga już blisko 60 proc. oferty, co na tym etapie projektu traktujemy jako sukces.

Deweloper zapewniał, że Złota 44 to nie tylko niezwykłe dzieło architektoniczne, ale również unikalny budynek pod kątem technicznym. - To najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej, 192 m wysokości, 54 kondygnacje, najdłuższy w Europie Środkowej basen liczący 25 m i wszystkie możliwe udogodnienia - mówił prezes Skotnicki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przeczytaj, co o otwarciu Złotej 44 mówi Daniel Libeskind

Otwarcie Złotej 44 to wielkie wydarzenie również dla amerykańskiego funduszu Amstar, współinwestora obiektu.

- Złota 44 jest dla nas czymś więcej niż budynkiem. To nowy symbol Warszawy, który definiuje skyline miasta - przekonywał Jeffrey Stonger, prezes Amstar w Europie. - Amstar wszedł do Polski poprzez nabycie Złotej 44 z przekonaniem, że polski kapitał zasługuje na luksusowy wieżowiec rezydencjalny wyposażony w udogodnienia i usługi na tym samym poziomie co na innych rynkach. Teraz ta wizja stała się rzeczywistością – komentował Jeffrey Stonger.

Podczas uroczystości odsłonięto także tablicę pamiątkową, która zostanie wmurowana w posadzkę w budynku.

Przeczytaj: Złota 44 pisze nowy rozdział swojej historii

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych