Złota Chmielna Apartments. Najbardziej pożądany adres w Polsce

Jeszcze tej jesieni Moderna Investment rozpocznie budowę ekskluzywnej kamienicy w centrum Warszawy - Złota Chmielna Apartments. Projekt zachwyca wyrafinowaną estetyką: wysokimi wnętrzami apartamentów, wyselekcjonowanymi materiałami i dbałością o detal.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 09:04

Nowoczesna apartamentowa kamienica powstanie przy ul. Złotej 74 A. Bliskość głównych arterii nie odbierze jej kameralności. Będzie osłonięta przez sąsiednie zabudowania. Twórcy budynku wierzą w wartości modernizmu – czystość formy i funkcjonalność. Ten styl przyświecał projektantom inwestycji Złota Chmielna Apartments.

 Przestronne tarasy i panoramiczne okna

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kamienica łagodnie wpisze się w istniejącą zabudowę. Zadbana strefa przed budynkiem otworzy inwestycję na najbliższe otoczenie. Na szczytowych kondygnacjach zaplanowano przestronne tarasy. Panoramiczne okna dobrze doświetlą wnętrze. Subtelność przeszkleń zestawiono z surowymi materiałami – aluminiową stolarką okienną i grafitowymi wykończeniami z barwionej stali. Charakterystyczne, kontrastowe zadaszenie balkonów nada budynkowi wyrazistości, dopełniając nowoczesną formę.

Kamienica liczy dziewięć kondygnacji naziemnych. Pomieści 54 apartamenty o powierzchni od 32 mkw. do 86 mkw. i jeden lokal usługowy.

Wysokie na 2,90 m apartamenty dadzą wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Okna o podwyższonym standardzie izolacji akustycznej stłumią dźwięki z zewnątrz. Wzmocnienie termiczne okien znacznie obniży zużycie energii potrzebnej do ogrzania budynku.

Bezkolizyjny wjazd do garażu zapewni winda samochodowa. W dwóch podziemnych halach zaprojektowano 30 miejsc parkingowych o zróżnicowanej szerokości.

 W pauzie między słynnymi ulicami

 Złota Chmielna Apartments stanie kilkaset metrów od Złotych Tarasów i Dworca Centralnego, w pauzie między ulicą Złotą i Chmielną, które od zawsze tętniły życiem. Po Złotej, będącej niegdyś kupieckim centrum miasta, poruszał się tramwaj konny. Chmielna słynęła z luksusowych sklepów, kabaretów i kina. Te dwie charakterystyczne ulice ciągną się po obu stronach Placu Defilad. Teraz dzięki nowym inwestycjom odzyskują swoje złote czasy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych