Złota Podkowa – osiedle z własną galerią handlowąHouseMarket.pl - 21 marca 2016 16:49


Złota Podkowa jest zlokalizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Partynice, przy ulicy Zwycięskiej. Zbudowany przez Rafin Developer kompleks wyróżnia się doskonałą lokalizacją i własną galerią handlową.


W pobliżu inwestycji znajduje się Tor Wyścigów Konnych Partynice oraz kort tenisowy MOSiR. Na terenie między budynkami, wzorowanymi na zabudowie jednorodzinnej, deweloper zaplanował m.in.  plac zabaw, ogródki, ławeczki i trasy spacerowe. Kompleksowa infrastruktura obejmuje dużą ilość trawników, klombów, drzew oraz krzewów, a także minipark o łącznej powierzchni aż 0,5 hektara.

Do dyspozycji mieszkańców jest również pasaż handlowy Galeria Złota Podkowa, w którym znajdują się: market spożywczy, apteka i klub fitness.

{youtube;WGMO-cPJtfo}

 W ofercie są nowe i gotowe mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od 45 do 75 mkw., także z dodatkową antresolą. Każdy lokal jest doskonale nasłoneczniony. Wiele z nich wyposażono w duże tarasy lub balkony od strony południowej. Dostępne są także komórki lokatorskie, miejsca parkingowe i garaże w podziemiu budynku.

Każde mieszkanie ma oddzielne opomiarowanie mediów, domofon oraz możliwość podłączenia internetu. Inwestycja znajduje się na dużej działce, co pozwoliło zlokalizować budynki w dużej odległości od siebie. Daje to sporo przestrzeni na ogródki przy mieszkaniach oraz parkingi od strony ulicy. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 5700 zł za mkw.