Złota rośnie w Nowym Dworze Mazowieckim

Kameralne osiedle blisko Warszawy to propozycja BDC Development. W ramach inwestycji zlokalizowana przy ul. Złotej w Nowym Dworze powstanie 91 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 16 września 2021 10:10

Na działce o powierzchni 4360 mkw. zaplanowano budowę budynku wielorodzinnego z 91 mieszkaniami. Blok będzie miał dziewięć kondygnacji. Deweloper proponuje lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o łącznej powierzchni od 26 do 78 mkw.

Dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsc parkingowych, zaprojektowano również komórki lokatorskie. Inwestycja przewiduje budowę podziemnej hali garażowej z 25 stanowiskami, zabezpiecza też 48 miejsc parkingowych na powierzchni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wykonawca stawia na budownictwo w metodzie tradycyjnej, zapewniając finalnie budynkom bogatą formę architektoniczną. Elewacja z wykorzystaniem elementów imitujących drewno wpisze się w najnowsze trendy.

Lokalizacja w południowo-wschodniej części miasta sprawi, że do Warszawy dojedziemy stąd w 30 minut, a na lotnisko w Modlinie w 11 minut. Bardzo dobrze rozwinięta siatka połączeń autobusowych i bliskość dworca PKP będą dodatkowymi atutami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych