Zobacz widok z apartamentów Aura Sky

Aura Sky będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym prawobrzeżnej Pragi. Jednym z elementów inwestycji jest niemal 90-metrowa dominanta. Prezentujemy widok z jej okien.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2016 14:26

Apartamentowy drapacz chmur realizowany przez firmę Mill-Yon Gdańsk osiągnął już stan surowy zamknięty. Aura Sky powstaje przy ul. Ostrobramskiej (róg Rodziewiczówny), na gruncie z prawem własności. Zaplanowano tu około 580 apartamentów; od 35 do 130 mkw. Struktura jest zróżnicowana; w ofercie znajdują się mieszkania 1-pokojowe od 35 mkw., 2-pokojowe od 45 mkw. oraz 3-pokojowe od 63 mkw.

Elewacja z dużą ilością przeszkleń dodatkowo eksponuje strzelistość bryły. Modernistyczna architektura i elegancki minimalizm nadają jej wrażenie lekkości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie mieszkania posiadają duże, panoramiczne okna. Do wyboru są lokale skierowane na dowolną stronę świata. Na amatorów 3 pokoi czekają narożne, bardzo jasne i słoneczne mieszkania z kuchnią odrębną lub otwartą na salon, a do wybranych mieszkań 4-pokojowych przynależą 26-metrowe loggie położone od strony zielonego patio. Apartamenty do 130 mkw. położone na najwyższych kondygnacjach mają 3 metry wysokości i posiadają tarasy do 80 mkw. z perspektywą na trzy strony świata.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych