Żoli Żoli. Piękne mieszkania na Żoliborzu

OKAM Capital uruchamia kolejną inwestycję. Od 1 lutego wystartuje sprzedaż Żoli Żoli, eleganckiej, modernistycznej inwestycji położonej na zielonym Żoliborzu przy ulicy Rydgiera 6.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 12:44

Żoli Żoli to projekt elegancki i modernistyczny, nawiązujący charakterem do dzielnicy, w której powstaje. Jest to kameralna inwestycja licząca tylko 234 mieszkania w dwóch budynkach.

– Lekka, nowoczesna architektura nawiązuje do żoliborskiego klimatu. Zawsze staramy się, aby nasze projekty pasowały do okolicy i czerpały z otoczenia to, co najlepsze. Już sama marka projektu nawiązuje do nazwy dzielnicy Żoliborz: po francusku jolie (czytaj: żoli) znaczy „piękny, ładny” i taki jest właśnie ten projekt: po prostu piękny jak Żoliborz. Prosty budynek w swojej wymowie nawiązuje do architektury lat 20. XX wieku – mówi Arie Koren, CEO Okam Capital.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wysmakowany projekt

Deweloper zadbał o wszelkie szczegóły: eleganckie lobby, wysokiej jakości wykończenia, elewację z elementami drewnopodobnymi. Ten projekt jest wysmakowany. Z drugiej strony wygodny i funkcjonalny: wejścia ze wszystkich stron, specjalna platforma dla osób niepełnosprawnych i dziecięcych wózków. Do dyspozycji mieszkańców rowerowanie, wózkownie oraz pokój zabaw dla najmłodszych.

Budynki łączy zielony, otwarty dziedziniec, na którym mieści się plac zabaw. Mieszkania liczą od 27 do 113 mkw. i mają od jednego do pięciu pokoi. Projekt wyróżnia wysokość mieszkań. W całym budynku A są ponad standardowo wysokie i mają trzy metry. Stwarza to nowe możliwości aranżacyjne i nawet niewielkie mieszkania wydają się bardziej przestronne.

Lokale wyróżniają się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami z możliwością rearanżacji, np. podziałem kawalerki na dwa pokoje, czy wydzieleniem osobnej kuchni w większych mieszkaniach.

Loggie i tarasy na dachu

Mieszkania na parterze dysponują zielonymi ogródkami. Wszystkie pozostałe lokale posiadają balkony lub loggie, a penthause’y - loggie i tarasy na dachu. Mieszkania są jasne i doświetlone: duże i wysokie (nawet do 2,70 m) panoramiczne okna gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. W Żoli Żoli powstanie 313 miejsc postojowych o ponadstandardowych wymiarach rozmieszczonych na trzech poziomach podziemnego garażu.

Klienci będą mogli skorzystać z oferty zakupu komórek lokatorskich i wybrać jedną z 192, które powstaną w obu budynkach. Na parterze zaprojektowane zostały lokale usługowe (maks. wysokość do 6 m), w których znajdować się będą niezbędne dla mieszkańców sklepy i punkty usługowe.

Na podkreślenie zasługuje lokalizacja.

- Ta najmniejsza dzielnica Warszawy bezpośrednio graniczy ze Śródmieściem. Jest równocześnie najbardziej zieloną i kameralną częścią Warszawy. Pełna kawiarni, restauracji, winiarni, licznych sklepików i miejsc stworzonych do spotkań i relaksu. Żoli Żoli sąsiaduje bezpośrednio z parkiem, z „Figlami i psotami’- jednym z najfajniejszych placów zabaw w mieście. Tuż obok przy Rydygiera budowane jest nowe przedszkole. W pobliżu działają znane i uznane kawiarnie, piekarnia i lodziarnia oraz inne sklepy i punkty usługowe. Wkrótce rozpocznie się rewitalizacja Placu Grunwaldzkiego, który stanie się warszawskim lokalnym centrum, czyli przyjazną przestrzenią rekreacyjną, przystosowaną do ruchu rowerowego i pieszego – przedstawia lokalizację Wojciech Konferowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu OKAM Capital.

Projekt wykonała pracownia Płaskowicki + Partnerzy. Sprzedaż rusza 1 lutego i będzie prowadzona w biurze sprzedaży OKAM Capital przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1. W ciągu kilku miesięcy zostanie przeniesione na teren budowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych