Żurawiniec Point ma styl modernistycznej willi miejskiej

Realizowany przez spółkę Eko-Łopuchowo Żurawiniec Point to budynek wielorodzinny w stylu modernistycznej wilii miejskiej. Na dwóch piętrach zaplanowano 11 mieszkań. Parter zajmują trzy lokale usługowe, a podziemie – garaż.

Autor: HouseMarket.pl 28 września 2016 14:08

Żurawiniec Point to nowy obiekt położony w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym przy rezerwacie przyrody Żurawiniec. Torfowiskowy rezerwat przyrody, położony jest w północnej części Poznania, w niewielkim lasku przy ul. Jasna Rola, w sąsiedztwie Osiedla Żurawiniec.

Żurawiniec Point to multifunkcjonalny obiekt będący odpowiedzą na rosnące zapotrzebowanie na nie tylko funkcję mieszkalną, ale również towarzyszącą drobną funkcję usługowo-biurową, wewnątrz istniejącego spokojnego osiedla. Kontynuacją wyjątkowego stylu osiedla jest dbałość o przyjazny, kameralny charakter zabudowy z urządzonymi terenami zielonymi, małą architekturą i wygodnymi rozwiązaniami architektonicznymi wewnątrz budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Żurawiniec Point w swoim wyrazie architektonicznym stworzony został jako pomost między zabudową istniejącą a powstającymi modernistycznymi rozwiązaniami sąsiedniego kompleksu Żurawiniec I-IV. Wykończony jest szlachetnymi materiałami elewacyjnymi, takimi jak: drewno elewacyjne, ozdobne płyty i szkło hartowane jako element balustrad.

W budynku zaplanowano parking podziemny umożliwiający bezpieczne parkowanie i uwolnienie osiedlowych chodników i ulic od parkujących aut. Winda wewnątrz budynku stanowi wygodną komunikację miedzy parkingiem podziemnym a kondygnacjami użytkowymi.

Na dwóch piętrach budynku w stylu modernistycznej wilii miejskiej zaplanowano 11 mieszkań. Do kupienia pozostało sześć trzypokojowych w cenie 6200 zł za metr kwadratowy. Na parterze znajdą się trzy lokale usługowe o powierzchni: 128,74 mkw., 94,36 mkw. i 163,07 mkw. w cenie 5500 zł/mkw. plus VAT.

Deweloper – spółka Eko-Łopuchowo planuje oddanie budynku do użytkowania w drugim kwartale 2017 roku. Ostatnie wiadomości z placu budowy wskazują, że bryła budynku już stoi. Po zakończeniu prac elektrycznych, do akcji wkroczy ekipa odpowiedzialna za elewację.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych