Zyndrama. Apartamenty nad Odrą we Wrocławiu

Firma 6B47 Poland planuje budowę 48 apartamentów nad Odrą we Wrocławiu przy ul. Zyndrama z Maszkowic 20. Prace budowlane ruszą w czwartym kwartale 2016 r., a zakończenie inwestycji jest planowane na drugi kwartał 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 09:04

6B47 Poland planuje budowę budynku mieszkalnego o powierzchni 3.140 mkw. netto, składającego się z 48 apartamentów oraz 34 miejsc parkingowych usytuowanych na dwóch poziomach garażu podziemnego.

Dodatkowo na terenie posesji znajdą się cztery naziemne miejsca parkingowe. Prace budowlane ruszą w czwartym kwartale 2016 r., a zakończenie inwestycji jest planowane na drugi kwartał 2018 r. Sprzedaż apartamentów ruszyła w lipcu 2016 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W czerwcu 2016 r. firma 6B47 Poland nabyła prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki we Wrocławiu przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe. Nieruchomość położona jest w Śródmieściu, w północno-zachodniej części Starego Miasta, z pierzeją główną skierowaną w kierunku Odry i Starego Miasta.

Posesja zlokalizowana jest w odległości 10-minutowego spaceru od wrocławskiego Rynku Starego Miasta. Atrakcyjna lokalizacja nad rzeką, oferuje wyjątkowy widok na Odrę i szczyci się bezpośrednią bliskością uniwersytetu, licznych obiektów kulturalnych i handlowych. Działka ma powierzchnię 1,356 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych