IDS-BUD zakończył inwestycję przebudowy ul. Tomaszowskiej w Łodzi

Inwestycja realizowana przez IDS-BUD, obejmująca przebudowę, budowę ronda oraz budowę kanalizacji sanitarnej i modernizację sieci wodociągowej na ulicy Tomaszowskiej w Łodzi została oficjalnie oddana do użytku. Prace na tym odcinku zostały zakończone, a tym samym został przywrócony pełen ruch drogowy.

Autor: housemarket.pl 28 lipca 2021 10:42

Z końcem maja 2018 r. spółka IDS-BUD podpisała umowę na przebudowę ul. Tomaszowskiej w Łodzi od ronda z al. Ofiar Terroryzmu 11 Września do ul. Jędrzejowskiej, wraz z budową ronda oraz z budową kanalizacji sanitarnej i modernizacją sieci wodociągowej. Kwota zrealizowanej inwestycji wyniosła 21 832 500 tys. brutto.

- Zadania realizowane były w bardzo trudnych warunkach, z ciągłym utrzymaniem ruchu samochodów. Dodatkowo, zakresy poszczególnych zadań pokrywały się na różnych odcinkach, co wraz z koniecznością ciągłego utrzymania ruchu pojazdów spowodowało rozciągnięcie wykonania inwestycji w czasie. Dziś jednak już możemy mówić o oficjalnym zakończeniu prac na tym odcinku. Dziękujemy za zaufanie IDS-BUD i powierzone nam prace – mówi prezes zarządu IDS-BUD, Marcin Idzik.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Umowa podpisana przez IDS-BUD S.A. obejmowała inwestycję składającą się z 4 zadań realizowanych dla 2 inwestorów – Zarządu Inwestycji Miejskich oraz Inwestor Łódzka Spółka Infrastrukturalna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych