10 tekstów najchętniej czytanych w 2020 roku przez Czytelników HousemarketHousemarket.pl - 07 stycznia 2021 09:45


Podsumowujemy najchętniej czytane teksty w 2020 roku. W ostatnich 12 miesiącach świat stanął do góry nogami. Nasi Czytelnicy chętnie czytali o wpływie pandemii na rynek mieszkaniowy, ale równie chętnie oglądali piękne realizacje wnętrz czy czytali o planach deweloperów.

1. Laureaci konkursu Housemarket Silesia Awards 2020!

Najchętniej czytanym przez Czytelników tekstem w 2020 roku było ogłoszenie wyników konkursu Housemarket Silesia Awards 2020. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

2. Deweloperzy walczą o grunty, a w Stolicy nie brakuje ziemi pod inwestycje

W marcu największe zainteresowanie wzbudził tekst dotyczących gruntów w Warszawie, które można wykorzystać pod nowe inwestycje mieszkaniowe.

3. Warszawski apartament zupełnie jak w Nowym Jorku

Dwupoziomowy apartament przyciągnął uwagę elegancją oraz śmiałym wykorzystaniem sztuki. 

4. Ranking najlepszych polskich miast

W maju kończył się lockdown, a Czytelnicy byli ciekawi, w których polskich miasta najlepiej się mieszka.

5. Czyste Powietrze. Jak skorzystać z dofinansowania?

Wszyscy walczymy ze smogiem, nic więc dziwnego, że tekst poświęcony możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę okien w ramach programu Czyste powietrze przyciągnął wielu Czytelników.

6. Barka Cieślika. Dom na kształt łodzi

Ten nietypowy dom, zbudowany z naturalnych materiałów i przypominający  łódź, przyciągnął uwagę Czytelników portalu Housemarket w styczniu.

7. Gdzie powstaną nowe osiedla?

W lutym nasi Czytelnicy śledzili uważnie, gdzie powstaną nowe osiedla mieszkaniowe i chętnie czytali sondę wśród deweloperów.

8.  Michał Sapota o wpływie pandemii na rynek mieszkaniowy

W kwietniu wszyscy potrzebowaliśmy powiewu optymizmu. Michał Sapota, prezes HRE Investment, prognozował wówczas, że pandemia COVID-19 nie spowoduje długookresowego spadku popytu na mieszkania.

9. Koronawirus. Co z rynkiem mieszkaniowym?

Na początku marca już pisaliśmy jak pandemia może wpłynąć na rynek mieszkaniowy oraz jak wygląda sytuacja w mieszkaniówce w Chinach.

10. Łukasz Ingelewicz o firmie Agena Development

Niewielki deweloper realizujący projekty głównie na stołecznej Pradze przyciągnął zainteresowanie czytelników w lutym. To też jeden z ostatnich przeprowadzanych przez nas wywiadów twarzą w twarz.