300 procentowy wzrost w rok. Resi4Rent powiększa ofertę

Polski rynek najmu instytucjonalnego rozwija się pomimo pandemii. Resi4Rent, które otworzyło w tym roku już dwie nowe lokalizacje, do końca 2021 r. będzie mieć w ofercie ponad 2,3 tys. lokali.

Autor: housemarket.pl 20 kwietnia 2021 13:13

Tylko w I kwartale tego roku Resi4Rent wprowadziło na rynek 600 komfortowych mieszkań w abonamencie. Porównując bieżący kwartał do pierwszych miesięcy 2020 r., liczba mieszkań w ofercie Resi4Rent wzrosła niemalże o 300 proc. Firma odnotowała także dynamiczny wzrost zainteresowania ofertą. Liczba umów podpisanych przez pierwsze trzy miesiące 2021 r. przewyższa o 100 proc. liczbę zawartych umów w analogicznym okresie 2020 r.

– Jesteśmy największym profesjonalnym, prywatnym podmiotem na rynku najmu w Polsce. W tym momencie w naszej ofercie są lokale w trzech polskich miastach – w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu, gdzie łącznie mieszka aż 2 tys. osób. Już niedługo otworzymy nowe budynki w Gdańsku i Poznaniu. Poza szeroką ofertą, wyróżnia nas elastyczne podejście do klienta. W Resi4Rent wiemy, jak ważna jest wolność, dlatego nasze mieszkania każdy może urządzić sam lub zostawić tę kwestię naszym ekspertom. Gwarantujemy nowe, doskonale zlokalizowane lokale, wybudowane przez największego polskiego dewelopera, a także pełną ich obsługę – od zapewnienia internetu po pomoc techniczną – mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: 370 MIESZKAŃ W RESI4RENT TAŚMOWA

Do klientów Resi4Rent należą przede wszystkim młodzi na starcie, single, obcokrajowcy, studenci, a także rodziny z dziećmi i seniorzy. 75 proc. klientów firmy stanowią osoby poniżej 34 roku życia. Najbardziej popularne są mieszkania z salonem z aneksem kuchennym i osobną sypialnią – ponad połowa podpisanych umów dotyczy właśnie lokali dwupokojowych. W celu zagwarantowania najwyższej jakości obsługi klienta, Resi4Rent w niespełna 2 lata zbudowało profesjonalną platformę sprzedaży. Dowodem na zaufanie klientów do ekspertów firmy jest fakt, że umowy zawarte przy wsparciu zewnętrznych agentów rynku nieruchomości stanowią mniej niż 5 proc.

W wybranych inwestycjach umowa z Resi4Rent może zostać zawarta na minimum 3 miesiące, co jest rzadkością na rynku. W cenie abonamentu lokatorzy mają możliwość korzystania z sieci Wi-Fi, dostęp do panelu pozwalającego m.in. na zarządzanie umowami oraz dedykowane biuro obsługi. Dla cyklistów Resi4Rent przewidziało stojaki na rowery, a zmotoryzowanym lokatorom firma oferuje możliwość wynajmu miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

W tym roku Resi4Rent będzie dysponowało 2,3 tys. lokalami w pięciu głównych miastach w Polsce. Pierwsze inwestycje, które firma zrealizowała we Wrocławiu i Łodzi, cieszą się niesłabnącą popularnością i są w pełni wynajęte. Po sukcesie w miastach regionalnych, Resi4Rent rozwija się w Warszawie, gdzie łącznie oferuje już ponad 1 tys. mieszkań w abonamencie. Docelowo, do 2025 r. firma będzie dysponować 10 tys. lokali w sześciu największych polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych