ACCIONA: Ruszamy w Polskę

ACCIONA w kolejnych latach planuje dynamiczny rozwój. - Rok 2020 oraz 2021 to dla nas przełomowy czas związany z dalszą ekspansją. Ruszamy w Polskę. Planujemy działania w kolejnych miastach - powiedziała Katarzyna Unold, dyrektor zarządzająca w ACCIONA.

Autor: housemarket.pl 05 maja 2021 07:58

ACCIONA aktualnie kończy budowę inwestycji AR4 w Miasteczku Wilanów oraz U-City Residence w kameralnej dzielnicy Ursusa – Gołąbki. W tym roku, oba projekty zostaną przekazane do odbioru.

- Sprzedaż mieszkań w ramach AR4 już jest zamknięta, natomiast ciągle prowadzimy działania sprzedażowe w ramach inwestycji U-City Residence. Obie te inwestycje to kameralne budynki cechujące się piękną nowoczesną architekturą, otoczeniem zieleni i wysokim standardem wykończenia. Dodatkowo, warto wspomnieć, że U-City Residence powstaje na podstawie projektu studia architektonicznego – Kuryłowicz & Associates - powiedziała Katarzyna Unold.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ACCIONA - ZASKAKUJĄCY WZROST SPRZEDAŻY 

Dodaje, że w tym roku deweloper planuje także ukończyć sprzedaż projektu U-City Residence i ruszyć ze sprzedażą kolejnych inwestycji w Pruszkowie oraz Trójmieście.

- Będą to bardzo ciekawe projekty z dużym potencjałem, a każdy z nich będzie charakteryzować się odmiennym profilem i grupą docelową. Planowane inwestycje wpisują się w nasz profil biznesowy: kameralne, wielorodzinne budownictwo mieszkaniowe, w dobrych lokalizacjach pod kątem infrastruktury oraz w otoczeniu zieleni - zaznacza Katarzyna Unold.

Każdy z projektów będzie miał swój wyjątkowy charakter. Trójmiejska inwestycja zakłada renowację starej fabryki z przeznaczeniem na apartamenty oraz budowę dodatkowego, osobnego budynku. Z kolei, projekt w Pruszkowie to nowoczesne, ekonomiczne osiedle na 300 mieszkań, które powstanie w otulinie lasu.

- Łącznie w 2021 roku na rynek wprowadzimy do sprzedaży ponad 500 nowych mieszkań w ramach trzech nowych projektów w różnych lokalizacjach: Gdańsk, Gdynia, Pruszków. Zapraszam do śledzenia naszych poczynań, niebawem ogłosimy nowe inwestycje wraz z pełną już informacją oraz wizualizacjami - zaznacza Katarzyna Unold.

ACCIONA jest deweloperem bardzo dobrze znanym także w Warszawie. 

- Mamy w Stolicy olbrzymią rozpoznawalność, głównie w Miasteczku Wilanów, gdzie w tym roku oddajemy już 6-tą inwestycję mieszkaniową. Jesteśmy także kojarzeni z inwestycją przy Rondzie Daszyńskiego-Pańska - mówi Katarzyna Unold.

Dodaje, że firma stale poszukuje nowych lokalizacji pod inwestycje w Stolicy, ale nie tylko.

- Jesteśmy deweloperem z rodowodem warszawskim, cały czas jesteśmy zainteresowani poszukiwaniem atrakcyjnych działek w stolicy i okolicach. Z drugiej strony interesują nas także rynki trójmiejski i wrocławski. W firmie pojawia się wiele nowych rozwiązań technologicznych, związanych z naszą codzienną pracą. Rozbudowujemy nasz zespół. Od kilku miesięcy działa już nasze Biuro Sprzedaży w Trójmieście - podsumowuje Katarzyna Unold. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych