Anna Franus z redNet Dom przechodzi do Kup i MieszkajHousemarket.pl - 13 czerwca 2021 22:01


Po 12 latach współpracy z redNet Dom w roli prezesa zarządu, Anna Franus dołącza do Kup i Mieszkaj. W firmie kompleksowo wspierającej deweloperów będzie odpowiadać za strategiczny rozwój spółki.

Będąc absolwentką stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Anna Franus przez kilkanaście lat z powodzeniem rozwijała markę redNet Dom. Oprócz bieżącego zarządzania operacyjnego Anna Franus przyczyniła się do wprowadzenia redNet Dom do czołówki firm wnętrzarskich w Polsce.

W strukturach Kup i Mieszkaj Anna Franus zajmie się ekspansją, zarządzaniem procesami oraz strategicznym rozwojem firmy. Kup i Mieszkaj to dostawca kompleksowej obsługi deweloperów w miękkiej części procesu inwestycyjnego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Spółka specjalizuje się w marketingu i sprzedaży oraz analityce projektów na rynku pierwotnym. Swój rozwój zawdzięcza informatyzacji i automatyzacji procesu sprzedażowego. Deweloperzy i fundusze inwestycyjne korzystające z usług Kup i Mieszkaj rozpoczynają współpracę na etapie zakupu gruntu. Firma wspiera kreację nieruchomości, prowadzi marketing i sprzedaż oraz reprezentuje dewelopera podczas zmian lokatorskich, odbiorów czy przeniesienia własności.

Anna Franus pomoże klientom Kup i Mieszkaj zyskać jeszcze wyższą jakość serwisu, a w związku z ekspansją firmy, usprawni jej bieżące funkcjonowanie.

Dołączenie Anny Franus w charakterze dyrektora zarządzającego to pierwszy z kilku etapów zmian zaplanowanych przez Kup i Mieszkaj na 2 połowę 2021 roku.