Apartamenty Invest Komfort na mapie prestiżu Sotheby’s

Poland Sotheby’s International Realty, międzynarodowa sieć obsługująca rynek luksusowych nieruchomości w 63 krajach świata, w marcu br. zapowiada wydanie swojego pierwszego zestawienia rezydencji, domów i apartamentów. Znajdą się w nim trójmiejskie inwestycje Invest Komfortu: Nadmorski Dwór, Bursztynowa, Brabank, Apartamenty Króla Jana, Dwór Królowej Marysieńki, Nowe Orłowo, Sea Towers, Aquarius i Patio Mare.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2017 15:45

Luxury Realty Map, bo taką oficjalną nazwę nosić będzie zestawienie, obejmuje nieruchomości które – jak czytamy w komunikacie - w wyjątkowy sposób wyróżniają się na polskim rynku i sprawiają, że polska oferta może z powodzeniem konkurować na arenie międzynarodowej. Słowem: spełniają najwyższe kryteria satysfakcji Poland Sotheby’s International Realty, firmy wywodzącej się ze słynnego londyńskiego Domu Aukcyjnego specjalizującego się w sprzedaży najbardziej pożądanych dóbr świata.

Zajmująca się nieruchomościami część Sotheby’s powstała w 1976 r. w odpowiedzi na potrzeby klientów o wysokich zarobkach i wymaganiach. Obecnie zatrudnia blisko 20 tysięcy niezależnych doradców i znajduje się na liście 50 najlepiej ocenianych, pod względem satysfakcji klientów, organizacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W rankingu firm specjalizujących się w prestiżowych nieruchomościach jest światowym liderem. Marcowa publikacja, przedstawiająca polskie inwestycje najwyższej jakości, przygotowywana jest w podziale na miasta i będzie unikalnym zestawieniem zarówno nieruchomości jak i inwestorów.

- Jak dotąd osoby zainteresowane tematyką luksusu w polskiej branży nieruchomości nie miały dostępu do kompleksowych zestawień na temat najważniejszych graczy na rynku czy najbardziej aktualnych trendów w tej dziedzinie. My, na bieżąco śledząc ten rynek, takimi informacjami dysponujemy, dlatego postanowiliśmy je zebrać i opublikować w postaci Luxury Realty Map – informuje Arkadiusz Wojciechowski, dyrektor zarządzający ds. rozwoju Poland Sotheby’s International Realty.

Każda z inwestycji, która znajdzie się w publikacji, musi spełniać kryteria określone przez wymagających klientów. Lista aspektów jest długa – od wyjątkowych lokalizacji po usługi concierge, nowoczesne systemy zarządzania w budynkach, ekologię, architekturę i jakość wykończenia. Liczy się również sąsiedztwo i kameralność oraz bezpieczeństwo.

Jak się dowiadujemy - apartamenty Invest Komfortu, bez trudu spełniają wymogi klientów Poland Sotheby’s International Realty, co zdecydowało o ich tak licznej obecności w katalogu Luxury Realty Map. Premiera publikacji pod koniec marca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych