Archicom rozmawia o nieruchomościach

Rynek nieruchomości wzbudza zainteresowanie wielu grup interesariuszy – klientów, inwestorów, podwykonawców oraz pracodawców i pracowników. Archicom w oparciu o 35-letnie doświadczenie i znajomość branży otwiera platformę do dyskusji – cykl webinarów nieruchomościowych. Jak inwestować w nieruchomości, jak zmienia się rynek i preferencje klientów, co dziś stanowi nowy standard zamieszkiwania? Do dyskusji na te i inne tematy wrocławski deweloper zapraszać będzie partnerów oraz ekspertów finansowych z instytucji branżowych, kadrę zarządzającą, przedstawicieli nauk społecznych i ekonomicznych, architektów, strategów.

Autor: Housemarket.pl 09 marca 2021 08:40

Cykl zatytułowano „W świetle”, bo jego motywem przewodnim jest z jednej strony jasne ukazywanie złożonych kwestii rynkowych, a z drugiej – promowanie dobrych praktyk, które dają możliwość maksymalizacji zysków z decyzji zakupowych i inwestycyjnych. W każdym odcinku prezentowane będą różne punkty widzenia dające szeroką perspektywę rynkową, najbardziej aktualne dane, podparte analizami trendów. Pierwsze spotkanie online zaplanowane na 15 marca dotyczyć będzie opłacalnych i bezpiecznych źródeł inwestowania w 2021 roku.

- W strategii naszego działania od początku stawiamy na dialog, a ostatnie lata dają przyczynek do pogłębionej dyskusji w wielu obszarach. Taką potrzebę komunikują nam klienci, inwestorzy, partnerzy, społeczności lokalne. Rynek nieruchomości jest bardzo ważnym segmentem gospodarki, a jak dowiodły ostatnie wydarzenia również stabilnym i długofalowym. Zmieniają się jednocześnie dość dynamicznie warunki gry rynkowej, preferencje klientów i inwestorów - w tym zakresie branża deweloperska musi reagować zwinnie – mówi Tomasz Ślęzak członek zarządu Archicom S.A.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pierwszym odcinku cyklu pod tytułem: Jak inwestować w 2021 roku? wśród zaproszonych gości znajdą się: Agnieszka Olewska, członek zarządu, Mennica Skarbowa S.A., Aleksander Mercik, ekspert ds. kryptoaktywów i ryzyka finansowego, Tomasz Ślęzak, członek zarządu w Archicom S.A. Spotkanie poprowadzi Anita Makowska – analityk biznesu, ekspert ds. rynku w Archicom S.A. W trakcie wydarzenia będzie możliwość zadania pytań ekspertom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na webinar nie obowiązują zapisy.

- Spotkania „ W świetle” będą miały charakter interaktywny, łączący dyskusję panelistów z bieżącymi pytaniami od uczestników webinaru. Naszą intencją jest dostarczanie wiedzy i jej uprzystępnienie oraz wymiana poglądów z przedstawicielami różnych branż. Archicom w swojej długiej historii przeszedł przez różne cykle koniunktury, wychodząc z każdego z nich obronną ręką i potencjałem wiedzy. W dobie zmiennych nastrojów konsumenckich i dynamicznie zmieniającego się otoczenia, chcemy szukać bardzo praktycznych odpowiedzi i być blisko zagadnień aktualnych dla klientów, inwestorów, partnerów – mówi Agnieszka Zamojska-Sroka, dyrektor Marketingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych