Bonarka Living w Krakowie urośnie. Echo wchodzi na plac budowy nowych mieszkań

Echo Investment poszerza ofertę mieszkań w Krakowie i rozpoczyna budowę Bonarka Living II.

Autor: Housemarket 22 lutego 2022 14:06

  • Echo Investment rozpoczęło budowę oraz sprzedaż II etapu osiedla Bonarka Living w Krakowie.
  • Projekt powstaje w sąsiedztwie centrum biznesowego, galerii handlowej oraz ponad dwuhektarowego rezerwatu przyrody.
  • W tej doskonale skomunikowanej i samowystarczalnej okolicy, wybudowane zostaną kolejne 2 budynki z 330 komfortowymi mieszkaniami.

Na terenie osiedla deweloper zaplanował pakiet udogodnień w ramach Echo Life Services. Klucze do lokali z II etapu osiedla zostaną przekazane nabywcom w czwartym kwartale 2023 roku.

Pierwszy etap osiedla Bonarka Living oferował 143 komfortowe mieszkania, które zostały już przekazane klientom. Teraz do sprzedaży trafiły kolejne 2 budynki, łącznie z 330 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 30 do 104 mkw. Poziom rezerwacji potwierdzonych wpłatą kaucji w tym etapie wynosi już ponad 55%. Wszystkie lokale zapewnione będą miały balkony lub ogródki. W każdym mieszkaniu deweloper bezpłatnie zainstaluje podstawową wersję Echo Smart – systemu do zarządzania inteligentnym domem. W pełni rozwinięty zestaw umożliwia m.in. sterowanie oświetleniem, kontrolę temperatury, a także zarządzanie roletami, zamkami czy alarmem. Sterowanie odbywa się za pomocą komend głosowych lub z poziomu aplikacji na telefonie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

–  Krakowski rynek jest bardzo chłonny. Miasto przeżywa gospodarczy i społeczny rozkwit, lecz wciąż widoczny jest niedobór inwestycji zaprojektowanych pod kątem spędzania dużej ilości czasu w miejscu zamieszkania i jego okolicy. Dlatego w Krakowie najszybciej sprzedają się projekty takie jak Bonarka Living: dogodnie zlokalizowane, z rozwiniętą infrastrukturą w sąsiedztwie oraz kompleksowo dbające o poczucie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Istotna jest także bliskość  terenów zielonych, dzięki którym każdy mieszkaniec naszego osiedla, będzie mógł znaleźć chwilę wytchnienia. Wychodzimy z założenia, że osiedle to mały ekosystem, który musi w całości dobrze funkcjonować, żeby pozytywnie wpływać na samopoczucie użytkowników. W tym celu wprowadzamy udogodnienia nie tylko w mieszkaniach, ale także w budynkach i ich otoczeniu. W tworzeniu przyjaznych miejsc do życia pomaga nam doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat obecności na krakowskim rynku, przy realizacji inwestycji z różnych sektorów m.in. biurowych czy usługowo-handlowych – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań Echo Investment.

W ramach pakietu udogodnień Echo Life Services części wspólne budynków wyposażone będą w technologie, umożliwiające bezdotykowe zwolnienie zamka drzwi wejściowych czy wezwanie windy, która zawiezie mieszkańca na właściwe piętro. W tym celu wystarczy podejść w pobliże czujnika ze smartfonem w kieszeni. Na terenie osiedla Bonarka Living mieszkańcy będą mogli korzystać także z punktów odbioru i nadawania przesyłek, ładowarek do samochodów elektrycznych, miejsc parkingowych dla car sharingu, stojaków na rowery czy podziemnego garażu. Nie zabraknie również terenów wspólnych, takich jak place zabaw dla dzieci czy skwery, będące miejscem wypoczynku z dala od miejskiego pośpiechu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych