Bouygues Immobilier Polska stawia na nowoczesność

Przestronne i nowoczesne biura sprzedaży, niebanalne wystroje wnętrz, doradztwo kredytowe czy profesjonalna obsługa to już absolutny standard, jaki oferują deweloperzy. Największe firmy idą o krok dalej i korzystając z najnowszych technologii, pozwalają klientom doświadczać więcej. W ten trend wpisuje się m.in. interaktywna makieta inwestycji w nowootwartym biurze sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2017 15:14

Customer experience to określenie sumy doświadczeń klienta w kontakcie z marką czy produktem. Branża deweloperska powinna zwracać na ten aspekt szczególną uwagę, ponieważ zakup mieszkania to decyzja złożona i wieloetapowa. W związku z tym kontakt klienta z marką może się odbywać na wielu różnych płaszczyznach w dłuższej perspektywie czasowej, a na finalną opinię o deweloperze wpływa również etap obsługi posprzedażowej.

– Mamy świadomość, że zakup mieszkania to dla wielu naszych klientów bardzo ważny moment w życiu. Dlatego od początku pracujemy na zaufanie, jakim chcemy, aby nas obdarzyli. Na naszej stronie internetowej można znaleźć Przewodnik Nabywcy, w którym krok po kroku pokazujemy, który z naszych specjalistów i na jakim etapie będzie pomagał w trakcie całego procesu nabywania mieszkania – mówi Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup, są również na zakończenie tego procesu proszeni o wypełnienie krótkiej ankiety satysfakcji. Dzięki temu na bieżąco monitorujemy jakość naszej pracy - dodaje.

Wizytówka dewelopera

Profesjonalna obsługa na każdym etapie procesu zakupu mieszkania powinna również korespondować z przestrzenią, w jakiej najczęściej dochodzi do styku pomiędzy pracownikiem biura a nabywcą. Chodzi oczywiście o biura sprzedaży, które powinny być zaprojektowane tak, aby zapewniać odwiedzającym jak największy komfort. Estetyczne i funkcjonalne, są swego rodzaju wizytówką deweloperów, którzy oferują klientom wykończenia mieszkań pod klucz.

Zgodnie z najnowszymi trendami dotyczącymi wystroju wnętrz, w nowym centralnym biurze sprzedaży wyznaczonych zostało kilka stref. Jest tam wydzielone miejsce kontaktu z klientami, czy też strefa atelier z materiałami do wykończenia wnętrz. Wszystkie wnętrza swoją kolorystyką i charakterem nawiązują do tradycji grupy Bouygues i odpowiadają identyfikacji wizualnej firmy.

Czas na interaktywność

Warto zwrócić uwagę, że elementem, który najsilniej wyróżnia deweloperów w dążeniu do zapewniania nabywcom jak najlepszych doświadczeń, jest wykorzystywanie nowych technologii. Powoli odchodzi się od drukowanych folderów z opisami inwestycji i wielkich makiet osiedli, stojących na środku biura sprzedaży pod szklaną kopułą. Projekty inwestycji coraz częściej prezentuje się w sposób interaktywny.

– Rozmawiając z klientami zauważyliśmy, że bardzo często pytają nas oni o to, jak będzie padało światło dzienne w danym lokalu. Stwierdziliśmy, że najlepiej będzie im to zademonstrować. Dlatego w naszym biurze centralnym znajduje się interaktywny ekran pokazujący inwestycje, z uwzględnieniem pory dnia i stron świata. Dzięki temu, przybliżając rzut ekranu na konkretną inwestycję, możemy zobaczyć, jakie jest nasłonecznienie i doświetlenie budynku o różnych godzinach – komentuje Krzysztof Foder.

Dodatkową zaletą najnowszego ekranu jest też to, że pokazuje on całą okolicę, czego ani foldery, ani tym bardziej makiety, nie mogły w pełni zapewnić. W tej chwili interaktywne makiety inwestycji dostępne są jedynie w kilku biurach sprzedaży największych deweloperów. Z czasem jednak taka forma prezentacji oferty stanie się zapewne standardem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych