Centrum Feryjne Warszawy na Osiedlu Wilno

Dom Development uruchamia na czas ferii zimowych Centrum Feryjne Warszawy na Osiedlu Wilno, w ramach Zimowego Osiedla Wilno działającego od grudnia 2016 r. przy ul. Wiernej 24.

Autor: HouseMarket.pl 06 lutego 2017 14:46

Podczas ferii zimowych, od 11 do 26 lutego 2017 r., odwiedzający będą mogli pod opieką instruktorów bezpłatnie skorzystać z lodowiska o powierzchni 300 mkw. Podczas ferii odbędą się również liczne inne atrakcje dla rodzin z dziećmi m.in.: rodzinny spacer na nartach biegowych, konkurs na lodzie dla par, treningi hokeja, fitness na łyżwach, pokaz hokejowy drużyny Legia Warszawa czy rodzinny turniej curlingu. Dla najmłodszych dostępna jest dodatkowo górka śniegowa do jazdy na sankach.

Z okazji inauguracji Centrum Feryjnego Warszawy 11 lutego br., w godzinach 18:00 – 21:00 odbędzie się Ice Party – impreza na lodzie z DJ-em i światłami dyskotekowymi oraz konkurs Czar Par z nagrodami i nauką figur wykonywanych w parach pod okiem profesjonalnych łyżwiarzy figurowych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Centrum Feryjne Warszawy powstałe na terenie Zimowego Osiedla Wilno to inicjatywa mająca na celu zachęcenie zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspólnego spędzenia feryjnego czasu w duchu dobrej, aktywnej zabawy.

Lodowisko na terenie Zimowego Miasteczka Wilno jest czynne także przed feriami w godzinach 10:00 – 21:00 w weekendy i 17:00 – 21:00 w dni robocze. Podczas ferii będzie otwarte codziennie w godzinach 10:00 – 21:00. Odwiedzający Zimowe Miasteczko Wilno mogą także skorzystać z wypożyczalni łyżew. Na miejscu będą food trucki, z przekąskami i ciepłymi napojami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych