Czyżkówko w budowie

Ulica Filtrowa na Czyżkówku w Bydgoszczy wciąż jest jednym z największych mieszkaniowych placów budowy. Realizowane są trzy duże inwestycje deweloperskie. Kolejne budynki zostaną oddane do użytku w tym roku.

Autor: HouseMarket.pl 16 stycznia 2017 16:20

Osiedle „Dębowa Ostoja” powstawało w kilku etapach po zachodniej stronie ulicy Filtrowej. Na finiszu są prace związane z trzecim, największym budynkiem. Powstało w nim 113 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Na całym osiedlu łącznie funkcjonować ma 225 mieszkań. Wiele lokali wyposażonych jest w przestronne balkony, zaś apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają duże tarasy. Każdy z budynków posiada windy i podziemny garaż.

Po drugiej stronie ulicy Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM buduje „Tęczowe osiedle”. Kompleks budynków nawiązywać ma kolorystyką do barw tęczy. W pierwszej kolejności powstał czteropiętrowy budynek w centralnej części osiedla z 60 mieszkaniami. Obecnie w kończy się budowa przy sąsiednim trzypiętrowym bloku z 28 mieszkaniami. Trwają też prace konstrukcyjne przy kolejnym trzypiętrowym budynku w północnej części osiedla, gdzie zaprojektowano 43 mieszkania oraz przy budowie segmentu domów szeregowych. Docelowo inwestor zamierza w tej części osiedla Czyżkówko wznieść 10 budynków. Częścią osiedla są tereny rekreacyjne z miejscami wypoczynku i placami zabaw..

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z kolei firma PBR z Wyrzyska przy ul. Filtrowej realizuje II etap miniosiedla „Zielone Czyżkówko”. Obecnie powstaje drugi trzypiętrowy budynek z 32 mieszkaniami. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Na terenie miniosiedla zaprojektowano również tereny zielone, plac zabaw oraz miejsca postojowe. Wcześniej prace zakończyły się przy pierwszym bloku z 44 mieszkaniami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych