Deweloperzy przekazali wielkanocne paczki Powstańcom Warszawskim

Z okazji Świąt Wielkanocnych firmy zrzeszone w Polskim Związku Firm Deweloperskich przekazały bohaterom Warszawy świąteczne paczki. Deweloperzy wspierają Powstańców rokrocznie w wielkanocnym i bożonarodzeniowym okresie świątecznym. Doceniają oni miły gest, ale przede wszystkim możliwość spotkania się, rozmowy, przekazania pamięci o walkach i swoim życiu.

Autor: housemarket.pl 15 kwietnia 2022 14:03

– Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas, w którym bliskość, wzajemna pomoc i serdeczność stają się szczególnie ważne. Jak co roku wspieramy bohaterów Warszawy – Powstańców Warszawskich. Mamy nadzieję, że zarówno świąteczne paczki, jak i nasza symboliczna obecność i pamięć umilą im te święta - powiedział Grzegorz Kiełpsz, prezes zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W tym roku w akcję zaangażowały się firmy: Dantex, Immobart, Interparking, Mak-Dom, Marvipol, Matexi, SGI, Spravia, Unidevelopment i Yareal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- SGI chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Bardzo doceniamy, że Polski Związek Firm Deweloperskich i środowisko deweloperskie od lat wspiera Powstańców Warszawskich. Jako SGI będziemy regularnie angażować się w te działania - zapewnia Sylwia Skrętowska, marketing manager SGI.

- W Marvipol Development jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny mamy okazję partycypować w akcji pomocowej dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Dokładając naszą cegiełkę, chcemy wyrazić wdzięczność za trud i walkę o wolną Warszawę. Wszystkim Powstańcom życzymy zdrowia, pogody ducha i radosnych Świąt Wielkanocnych - podsumował Grzegorz Kawecki, wiceprezes zarządu Marvipol Development.

Akcja powstała z inicjatywy Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych