Dolnośląskie Centrum Developerskie kołem napędowym rynku nieruchomości?

Prywatni inwestorzy coraz częściej interesują się atrakcyjnymi turystycznie okolicami Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby, aby rewitalizować i przekształcać istniejącą zabudowę - pisze gazetaprawna.pl.

Autor: gazetaprawna.pl 25 stycznia 2017 10:10

W Krakowie kwitną wieżowce i apartamenty. Bielany Wrocławskie zamieniają się w Ursynów Warszawski. W Łodzi powstaje prawdziwe eldorado. We Wrocławiu, centrum Dolnego Śląska, część inwestycji powstaje w lukach między zabytkową, przedwojenną zabudową oraz buduje się nowe mieszkania i apartamentowce w przedwojennych kamienicach. Ponadto w miejscowościach turystycznych domy są doskonałą inwestycją na lata. Na nieruchomościach się nie traci.

Prywatni inwestorzy coraz częściej interesują się atrakcyjnymi turystycznie okolicami Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby, aby rewitalizować i przekształcać istniejącą zabudowę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przez ostatnie dwadzieścia lat dynamicznie sprzedawały się tereny inwestycyjne (Kobierzyce, Bielany Wrocławskie, Wysoka, Tyniec Mały, Domasław) a towarzyszył temu wzrost inwestycji mieszkaniowych, powstawanie obiektów i mieszkań na wynajem oraz hoteli dla przyjeżdżających licznie do Wrocławia pracowników – pisze gazetaprawna.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych