Dom 3E: W 3 miesiące postawimy dom

Domy w 3 miesiące, ekologiczne i energooszczędne? Dariusz Lewandowski, prezes System 3E i Dom 3E, zapewnia, że to możliwe. Firma w oczekiwaniu na zmiany legislacyjne wprowadza również do oferty domy do 70 mkw., zaś ambasadorem i inwestorem firmy jest piłkarz Grzegorz Krychowiak.

Autor: Marta Rogacewicz 14 października 2021 08:42

- Pandemia to idealny moment dla nas, aby wejść na rynek, ponieważ Polacy chcą budować domy i to zdrowe domy. Otrzymaliśmy 15 tys. zapytań o możliwość wybudowania domu, zrealizowaliśmy już 40 domów, obecnie trwa 20 procesów budowlanych, a w najbliższym czasie wystartuje kolejnych 20 - mówi Dariusz Lewandowski, prezes System 3E.

Wykorzystując opatentowaną przez System 3E metodę budowy z perlitu, która umożliwia budowanie ścian bez użycia zaprawy, firma chce wejść na rynek z gotowymi projektami domów do 70 mkw. Obecnie trwają prace legislacyjne w ramach Polskiego Ładu nad możliwością budowy do tej wielkości bez konieczności występowania o pozwolenie na budowę. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Sytuacja ta, ze względu na brak konieczności zatrudnienia kierownika budowy, wymaga szczególnej uwagi i kompleksowej opieki ze strony specjalistów. Taką opiekę gwarantuje Dom 3E, który buduje od A do Z - od przygotowania projektu i odpowiedniej dokumentacji, po oddanie budynku. Nasi profesjonaliści - architekci, konstruktorzy, kierownicy budów - zdejmują budowlane zmartwienia z barków inwestorów - uważa Katarzyna Kolmus, vice CEO System 3E. 

Firma podejmuje współpracę z polskim producentami dachów, okien i drzwi.

- Dzięki temu istnieje swoboda w wyborze poszczególnych elementów. Od momentu wejścia na budowę dom jest gotowy w 3 miesiące - podkreśla Lewandowski.

Firma planuje również współpracę z deweloperami.

- Prowadzimy rozmowy z kilkoma mniejszymi firmami - mówi prezes System 3E.

Firma zaczyna również działalność na rynkach zagranicznych, planuje się skupić na Szwecji, Niemczech i Holandii.

- Zamierzamy również wejść na rynek amerykański. Nasza technologia sprawdzi się na tamtejszym terenie, również tam gdzie występują tornada czy trzęsienia ziemi - uważa Dariusz Lewandowski.

Inwestorem i ambasadorem spółek System 3E i Dom 3E jest piłkarz Grzegorz Krychowiak.

- System 3E jest prosty i szybki. Posiadam doświadczenie na hiszpańskim i francuskim rynku nieruchomości i potrafię zidentyfikować dobre rozwiązania - podkreśla reprezentant polskiej kadry.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych