Drugi etap Osiedla Natura nad Zalewem Zegrzyńskim zbliża się do zakończenia



Housemarket - 16 września 2019 12:20


Z końcem roku firma Aria Development kończy budowę II etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. Jednocześnie deweloper ruszył z budową III etapu inwestycji nad Zalewem Zegrzyńskim.

Prace budowlane związane z II fazą inwestycji ruszyły w marcu 2018 roku i trwały 18 miesięcy. W jej ramach powstały dwa czterokondygnacyjne budynki, w których znalazło się łącznie blisko 100 mieszkań. Przed zakończeniem budowy sprzedanych zostało ok. 95 proc. lokali, które w swojej ofercie posiada deweloper. Obecnie w sprzedaży pozostały pojedyncze mieszkania.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, kilkanaście km. od granic Warszawy w III etapach. Całość Osiedla Natura to prawie 300  mieszkań o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 mkw.

Firma Aria Development chcąc zwiększyć komfort mieszkańców w II etapie ulepszyła ciągi komunikacje pomiędzy budynkami oraz zaplanowała realizację kolejnego placu zabaw w III fazie inwestycji.

- Wysokie zainteresowanie lokalami potwierdziło, że Osiedle Natura jest miejscem, w którym ludzie chcą mieszkać – w sumie w dwóch etapach sprzedaliśmy już ponad 200 mieszkań. Duży wpływ na postęp sprzedaży miało zaufanie naszych klientów, które zyskaliśmy przy okazji realizacji pierwszego etapu. Przyjazne otoczenie, niskie cena z metr kwadratowy, energooszczędność, bliskość Zalewu Zegrzyńskiego oraz rozwinięta infrastruktura i dobre połączenie z centrum Warszawy zostały docenione przez osoby poszukujące wymarzonego „M” – podkreśla Wojciech Chotkowski, prezes zarządu Aria Development.

W trakcie realizacji II etapu Osiedla Natura inwestor rozpoczął prace nad jego III fazą. Od maja trwa budowa dwóch kolejnych budynków, w których znajdzie się łącznie ponad 100 lokali mieszkalnych, które są już dostępne w sprzedaży.