Duże mieszkania wracają do łask - coraz chętniej kupujemy większy metraż

Coraz liczniejsza grupa osób poszukujących nowego "M" decyduje się na zakup 3 lub 4-pokojowego mieszkania. Motywacji do dokonania kupna większego metrażu jest wiele - inwestorzy Piątkowskiej 103 przeanalizowali je dokładnie i również zdecydowali się na zaprojektowanie takiej przestrzeni.

Autor: housemarket.pl 31 marca 2020 09:47

- Chęć posiadania dużego metrażu jest zróżnicowana. Przede wszystkim to dogodna opcja dla rodzin w modelu 2+2. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice nie muszą rezygnować z przestrzeni przeznaczonej wyłącznie dla nich, a dzieci mają możliwość posiadania własnego pokoju, co nadal wydaje się być swoistym luksusem. W takiej sytuacji ma znaczenie również otoczenie inwestycji, bowiem na Winiarach znajdują się szkoły, żłobki oraz tereny rekreacyjne, które odgrywają istotną rolę dla każdej rodziny. Komfort codzienności to podstawa - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Jak podkreśla przedstawiciel dewelopera, obecność mieszkań o powierzchni od 67 do 71 mkw w ofercie jest ważna również z punktu widzenia ludzi młodych, których zawodowa rzeczywistość ściśle wiąże się z częstym i łatwym dojazdem do różnych części Poznania. Z jednej strony potrzebują oni większej przestrzeni, w której nie zabraknie miejsca na relaks, jak i gabinet do pracy, zaś z drugiej - nie mogą zrezygnować z życia w mieście, więc wyprowadzka poza jego granice nie jest możliwa. A to głównie tam prowadzone są inwestycje oferujące dużą ilość pokoi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do projektu Piątkowskiej 103 opcję mieszkań 3 i 4-pokojowych, które są idealną propozycją dla wszystkich potrzebujących dogodnej sieci połączeń komunikacji miejskiej, a także rozwiniętej infrastruktury drogowej. Kameralność inwestycji dodatkowo zapewni ciszę i spokój potrzebne do realizacji zawodowych zadań - dodaje przedstawiciel firmy. Aktualnie na nabywców czekają trzy mieszkania 3-pokojowe i również trzy z czterema pokojami.

Prace budowlane Piątkowskiej 103 idą zgodnie z harmonogramem, przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa w obecnej sytuacji epidemiologicznej. W ostatnich dniach została wykonana ściana szczelinowa, służąca odpowiedniemu posadowieniu budynku. Rozpoczęła się także budowa hali garażowej, gdzie finalnie znajdą się 32 miejsca postojowe. Oddanie całej inwestycji, z 42 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu, zaplanowane jest na III kwartał 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych