Echo Investment: podwoiła się liczba chętnych na wykończone mieszkania

Echo Investment oferuje pakiety wykończeniowe we współpracy z uznanym biurem projektowym – Galerie Venis. Najnowsze dane pokazują, że w ostatnich miesiącach Polacy coraz chętniej korzystają z usług profesjonalistów w tym obszarze. Liczba umów na wykończenie mieszkania pod klucz wzrosła w trzech kwartałach 2021 o ponad 200 proc. w skali roku.

Autor: Housemarket.pl 15 listopada 2021 09:18

Rok 2021 przyniósł mnóstwo wyzwań dla osób, które odbierały swoje nowe, wymarzone mieszkanie lub planowały przeprowadzić remont i postanowiły przeprowadzić prace samodzielnie. Sytuacja z niską dostępnością wielu materiałów oraz ich stale rosnące ceny, a także coraz wyższe koszty pracy spowodowały, że wiele osób zmaga się z nie lada wyzwaniami lub jest zmuszona przeznaczyć na wykończenie lokalu dodatkowe pieniądze. Często okazuje się, że te osoby są zmuszone iść na daleko idące kompromisy i zamawiać np. drzwi lub blaty w innym niż planowali kolorze. Jest jednak także rosnąca grupa osób, które decydują się powierzyć proces zaprojektowania oraz wykończenia mieszkania profesjonalnym partnerom, którzy gwarantują jakość, terminowość oraz ceny.

- Moim zdaniem już niedługo większość mieszkań będzie sprzedawanych wraz z pakietami wykończenia. Nasi klienci wiedzą, że to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy a Galerie Venis cenią za jakość i gwarancję wykonania prac. Od lat współpracujemy z deweloperami, którzy tak jak my, klienta stawiają w centrum uwagi. Stąd cieszy nas tak duży wzrost liczby klientów, którzy decydują się na gotowe pakiety wykończenia oferowane przez nas w Echo Investment – mówi Anna Czub, dyrektor generalna Galerii Venis.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W ciągu roku zanotowaliśmy 200 proc.  wzrost sprzedaży mieszkań wykończonych pod klucz. Tak wysoka dynamika jest efektem kilku czynników: szybkości działania w zakresie zmieniających się trendów, dopasowania oferty do zróżnicowanych potrzeb nabywców oraz zacieśnienia współpracy obu firm. Takie podejście pozwala nam kompleksowo obsłużyć każdego klienta, niezależnie od gustów i budżetu jakim dysponuje. Obserwując zmiany na rynku przygotowaliśmy także osobny, rozbudowany program specjalnie dla inwestorów, którzy mogą odebrać lokal w 100 proc. gotowy na wynajem – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

Największą zaletą gotowych pakietów wykończeniowych jest tzw. „spokojna głowa”. Klient nie musi co chwilę odwiedzać sklepów, uzupełniać materiałów, tym wszystkim w jego imieniu zajmuje się dedykowany specjalista. Ważnym argumentem, przy tak szybko zmieniających się cenach materiałów jest gwarancja ceny po podpisaniu umowy. Klient zyskuje także gwarancję jakości i rękojmię, może więc skupić się na wybieraniu dodatków, które upiększą jego nowe mieszkanie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych