Echo inwestuje w lokalne społeczności

Echo Investment szuka ciekawych sposobów na zaistnienie w świadomości lokalnych społeczności. Stąd pomysł na stworzenie konkursu fotograficznego dla mieszkańców Krakowa.

Autor: HouseMarket.pl 05 września 2016 10:02

Konkurs fotograficzny „Stare Dębniki. Nowa perspektywa” był wypadkową wcześniejszej przeprowadzonego projektu w postaci wystawy prac fotografa, Piotra Stokłosy, który uchwycił Dębniki w niezwykłych momentach. - Na jego fotografiach widzieliśmy spokój, historię, połączenie starego charakteru dzielnicy z nowoczesną architekturą – mówi Ilona Kopała, manager ds. marketingu w Echo Investment.

Dodaje, że konkurs powstał z myślą nie tylko o mieszkańcach Krakowa. Celem akcji było zwrócenie uwagi Polaków na piękno wspaniałego miasta i położonych na południowym brzegu Wisły Starych Dębnik oraz możliwość rozpoczęcia nowego etapu życia w niezwykłym miejscu. Modernistyczne wille Park Avenue Apartments wpisano w historyczny kontekst okolicy, kontynuując i rozwijając architektoniczne tradycje. Konkursowicze mieli za zadanie połączyć stare z nowym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych