EEC 2021: Porozmawiajmy o przyszłości nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych

Programy wsparcia rozwoju budownictwa mieszkaniowego oczami deweloperów, najważniejsze trendy na rynku mieszkaniowym czy perspektywy stojące przed sektorem #PRS – tych tematów nie zabraknie podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który zaplanowano w dniach 20-22 września w Katowicach.

Autor: housemarket.pl 08 września 2021 10:37

Wkrótce wystartuje kolejna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. W dniach 20-22 września br. pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego eksperci po raz kolejny poruszą tematy najbardziej aktualne dla światowego sektora gospodarczego.

W sesjach dyskusyjnych udział wezmą politycy europejscy, przedstawiciele gospodarczych resortów polskiego rządu, a przede wszystkim inwestorzy, menedżerowie i przedsiębiorcy reprezentujący różne sektory gospodarki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ NA EEC 2021

Programy wsparcia rozwoju budownictwa mieszkaniowego (Pakiet mieszkaniowy) oczami deweloperów. Nowe przepisy, unijne standardy (poprawy efektywności energetycznej budynków, termomodernizacje) – szansa i wyzwanie dla branży. Mieszkalnictwo – państwo i samorząd - to tematy dyskusji, które poleca Redakcja portalu Housemarket.pl.

Eksperci będą rozmawiać także o programach wsparcia rozwoju budownictwa mieszkaniowego oraz najważniejszych trendach na rynku mieszkaniowym – dotyczących inwestycji, mieszkań na wynajem i finansowania projektów.

Nie zabraknie także rozmów o oczekiwaniach mieszkańców odnośnie odpowiedniej jakości życia, potrzebie kontaktu z naturą i zielonych technologiach w budownictwie.

Kolejny panel odbędzie się pod hasłem "Nieruchomości. 2021 - rok, w którym rynek nieruchomości wróci do normalności?"

Polskie nieruchomości kontra pandemia. Kto wygrał, a kto stracił? W jakiej perspektywie rynek centrów handlowych, biur i hoteli wróci do dawnych kształtów? Czy to najlepszy moment na inwestowanie w nieruchomości magazynowe? - o tym będą rozmawiać uczestnicy drugiej sesji.

W trakcie dyskusji zostaną również poruszone tematy odnośnie perspektyw rynku sektora PRS, prywatnych akademików czy domów seniora. Eksperci zastanowią się kto okaże się czarnym koniem rynku alternatywnego oraz jak długo będzie trwał boom na rynku mieszkaniowym. 

ZOBACZ AGENDĘ I PRELEGENTÓW EEC 2021

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych