Grupa Murapol wspiera studentów

Grupa Murapol, jeden z liderów rynku mieszkaniowego w Polsce zaprasza studentów śląskich uczelni na staże organizowane w ramach projektu „Kariera na start”.

Autor: HouseMarket.pl 28 października 2016 11:41

Murapol, jako partner strategiczny tegorocznej, siódmej edycji tego przedsięwzięcia, oferuje młodym zdobycie doświadczenia w sześciu obszarach: projektowania, badań i rozwoju, controlingu, finansowo-księgowym, budżetowania oraz marketingu.

W ramach projektu „Kariera na start” grupa Murapol zaprosi do swojego zespołu sześciu stażystów, którzy będą mieli okazję poznać pracę oraz sposób funkcjonowania kluczowych działów jednego z największych deweloperów w Polsce.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trzy- lub sześciomiesięcznych stażach będą mogli wziąć udział studenci ostatnich lat studiów dziennych, wieczorowych oraz zaocznych, a także absolwenci głównych śląskich uczelni: Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Politechniki Śląskiej w Katowicach i Gliwicach, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie konkursu prac tematycznych oraz rozmów kwalifikacyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych