Housemarket Forum Silesia Awards 2017

Już po raz drugi redakcja Housemarket.pl nagrodzi projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku. Lista nominowanych inwestycji powstanie na podstawie zgłoszeń od Członków Jury oraz Czytelników portalu Housemarket.pl.

Katowice 12 grudnia 2016

Nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku w ostatnim roku (luty 2016 –luty 2017). Chcemy nagrodzić inwestycje wyróżniające się jakością, nadające nowy wymiar otoczeniu, w którym powstały. Szansę na statuetkę mają przedsięwzięcia, które przyczyniły się do rozwoju miasta i wpisały się w potrzeby jego mieszkańców.

Kategorie:

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

  • DEWELOPER
  • OSIEDLE MIESZKANIOWE
  • DOMY JEDNORODZINNE
  • LOFTY I APARTAMENTY
  • OSIEDLE PRZYJAZNE RODZINIE
  • ZIELONE OSIEDLE
  • ARCHITEKTURA

Jak zgłosić inwestycję:
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem inwestycji/spółki i materiałem zdjęciowym na adres: nagrody@housemarket.pl do 9 stycznia 2017 roku.

Więcej informacji: www.housemarket.pl oraz www.4dd.pl

Jak wybieramy:
Każdy z Członków Jury oraz czytelnicy portalu Housemarket.pl przesyłają pod wskazany adres: nagrody@housemarket.pl zgłoszenia (propozycje do nominacji).

Termin nadsyłania zgłoszeń to 9 stycznia 2017 roku.

Na podstawie zgłoszeń od Członków Jury oraz Czytelników portalu Redakcja stworzy listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja na portalu Housemarket.pl – 16 stycznia 2017 roku.

Po publikacji listy nominowanych Członkowie Jury wskazują po jednym nominowanym z każdej kategorii, który ich zdaniem zasługuje na nagrodę.

Głosowanie Czytelników na portalu Housemarket.pl – do 10 lutego 2017 roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu wskazań Jury i głosów Czytelników portalu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Housemarket Forum Silesia Awards 2017 odbędzie się 17 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie podsumowaniem Housemarket Forum Silesia 2017 podczas 4 DESIGN DAYS.

Więcej informacji: www.4dd.plwww.housemarket.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych