Housemarket Forum Silesia Awards 2017. Ostatni dzwonek na zgłoszenie projektu!

Już po raz drugi redakcja Housemarket.pl nagrodzi projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku. Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu mija 9 stycznia.

Autor: HouseMarket.pl 09 stycznia 2017 11:32

Nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku w ostatnim roku (luty 2016 –luty 2017). Chcemy nagrodzić inwestycje wyróżniające się jakością, nadające nowy wymiar otoczeniu, w którym powstały. Szansę na statuetkę mają przedsięwzięcia, które przyczyniły się do rozwoju miasta i wpisały się w potrzeby jego mieszkańców.

Konkurs, który towarzyszy eventowi 4 Design Days zaplanowanemu w dniach 16-19 lutego 2017 roku w MCK w Katowicach oraz konferencji HouseMarket Forum Silesia, ma za zadanie nagrodzić otwarte lub ukończone w ostatnim roku (luty 2016 - luty 2017) inwestycje. Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca propertynews.pl i housemarket.pl.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem inwestycji/spółki i materiałem zdjęciowym na adres: nagrody@housemarket.pl do 9 stycznia 2017 roku.

Nagradzamy projekty komercyjne otwarte lub ukończone w Polsce w okresie luty 2016 - luty 2017, w następujących kategoriach:

Kategorie:

Deweloper

Osiedle mieszkaniowe

Domy jednorodzinne

Lofty i apartamenty

Osiedle przyjazne rodzinie

Zielone osiedle

Architektura

Uroczysta Gala wręczenia nagród Housemarket Forum Silesia Awards 2017 odbędzie się 17 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie podsumowaniem Housemarket Forum Silesia 2017 podczas 4 DESIGN DAYS.

Więcej informacji: www.4dd.plwww.housemarket.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych