i2 Development buduje 171 mieszkań na wrocławskich Krzykach

i2 Development ruszył ze sprzedażą lokali w projekcie Armii Krajowej 7, zlokalizowanym na wrocławskich Krzykach. Łącznie w ramach trzyetapowego projektu powstanie blisko 570 mieszkań, pokoi hotelowych oraz lokali usługowych i biurowych, czyniąc Armii Krajowej jednym z największych projektów w historii i2 Development. Dzięki uruchomieniu inwestycji oferta mieszkaniowa dewelopera powiększy się do rekordowych 1 tys. lokali.

Autor: Housemarket 13 września 2019 11:28

W trzech etapach inwestycji na wrocławskich Krzykach, realizowanych równocześnie, powstanie łącznie 171 lokali mieszkalnych o powierzchni od 26 do 65 mkw., 29 lokali usługowych i 16 lokali biurowych. Dodatkowo w inwestycji powstanie 355 lokali objętych modelem aparthotelu. Zakończenie projektu planowane jest na IV kw. 2022 r. i2 Development w ramach projektu  Armii Krajowej 7 wprowadziło do sprzedaży:

- Armii Krajowej 7 to projekt pod wieloma względami wyjątkowy. To nie tylko jedna z największych inwestycji w historii i2 Development, to również realizacja zmodyfikowanej strategii rozwoju spółki, której filarem jest wzrost skali działalności deweloperskiej w segmencie mieszkaniowym m.in. poprzez poszerzenie oferty o projekty adresowane do szerszego grona klientów. W końcu Armii Krajowej 7, ze względu m.in. na umiejętne połączenie funkcji mieszkalnych, aparthotelowych i usługowych będzie przykładem inwestycji adresowanej do różnorodnego grona odbiorców, obliczonej na stworzenie w tej części Wrocławia pełnowartościowego kwartału nowoczesnej tkanki miejskiej. Jesteśmy przekonani, że projekt, którego jednym z atutów jest atrakcyjna lokalizacja, stanie się lokalnym bestsellerem. Już teraz nasza przedsprzedażowa oferta spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony klientów.  Tylko w ciągu zaledwie kilku dni zarezerwowano 146 lokali w inwestycji – informuje Marcin Misztal, prezes i2 Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niewątpliwymi atutami inwestycji Armii Krajowej 7 są: atrakcyjna lokalizacja, niska zabudowa oraz niestandardowe rozwiązania architektoniczne. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, Uniwersytet Medyczny i Uniwersytet Ekonomiczny oraz tereny zielone – kilkanaście minut spacerem do Parku Skowroniego czy położony niewiele dalej zabytkowy Park Południowy. Armii Krajowej 7 to również bardzo dobry produkt inwestycyjny, doskonale skomunikowany z pozostałą częścią miasta oraz usytuowany w miejscu umożliwiającym szybki i łatwy dojazd do Węzła Bielańskiego, autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia S8.

 „Armii Krajowej 7” to kolejny z projektów wprowadzonych przez i2 Development do sprzedaży w ostatnich miesiącach. W czerwcu do aktywnej sprzedaży trafiły dwa kameralne projekty z wyższego przedziału rynku: Kaszubska 10 i Śrutowa 10.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych