Inteligentne Skrytki Pocztowe: oferta dla deweloperów i mieszkańców

Samoobsługowe urządzenie zamontowane w budynkach wielorodzinnych, dzięki którym możemy odbierać paczki, tak jak listy? To tzw. Inteligentne Skrytki Pocztowe stworzone przez firmę z Polski Wschodniej. Pakomatic dociera coraz szerzej z ofertą do deweloperów.

Autor: PropertyNews.pl 23 października 2018 12:49

Skrytki listowe obecne są nawet w najnowocześniejszych inwestycjach, tymczasem systematycznie rośnie popularność zakupów on-line.

- To jest infrastruktura z lat 60-tych poprzedniego wieku – mówi Łukasz Łapiński, współtwórca Pakomatic, który proponuje innowacyjne rozwiązanie problemu paczek i kolejek po ich odbiór.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

–  Podeszliśmy do problemu e-commerce od strony klienta i mieszkańca. Produkujemy pierwsze Inteligentne Skrytki Pocztowe, które obsługują przesyłki kurierskie. Instalowane są w budynkach na etapie deweloperskim i każdy kurier może zostawić tam przesyłkę, a mieszkaniec w odpowiednim dla siebie czasie może taką przesyłkę odebrać. – tłumaczy Łukasz Łapiński.

Klient otrzymuje SMS-em kod odbioru do skrytki. Skrytki Pakomatic mają większe rozmiary - nawet 60 cm. Kurier ma też możliwość dostarczenia kilku przesyłek na raz tej samej osobie, używając kolejnej wolnej, współdzielonej skrytki.

Projekty są estetyczne, dopasowane do architektury wnętrza.

– Inteligentne Skrytki Pocztowe zajmują niewielką powierzchnię, architekci i projektanci wnętrz mogą dobrać dowolne materiały i dopasować je do aranżacji całego wnętrza – mówi Łukasz Łapiński.

Pakomatic kieruje ofertę do sieci handlowych, biur, ale także do deweloperów. - Jednym z naszych kluczowych klientów jest Echo Investment, największy deweloper w Polsce. Firma ta podążając za potrzebami mieszkańców postanowiła wprowadzić na standard Skrytki Pakomatic do wszystkich budynków mieszkalnych. Pracujemy również z biurami architektonicznymi, realizujemy ich projekty oraz wizję użytecznych dla mieszkańców przestrzeni wspólnych. Jednocześnie nasze urządzenia sprzedajemy dla firm budujących osiedla domów szeregowych. Jest to możliwe dzięki dużej elastyczności instalacji Skrytek Pakomatic – mówi Łukasz Łapiński. - Z deweloperami podpisujemy umowy ramowe. Dlatego skrytki Pakomatic będziemy systematycznie instalować w wielu dużych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, w wielu inwestycjach i w kolejnych etapach.

Czytaj więcej o szczegółach projektu na PopertyNews.pl, tam też znajduje się rozmowa ze współzałożycielem marki.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych