Inwestycje premium. Zobacz najpiękniejsze apartamenty w Polsce

Luksusowy apartament to marzenie wielu osób. Aktualnie w Polsce powstaje ich coraz więcej, a ich wnętrza potrafią zachwycić atrakcyjnym wyglądem i zaskoczyć zastosowanymi rozwiązaniami, przestrzenią i komfortem. Zobacz, jak pięknie można mieszkać!

Autor: well.pl 26 listopada 2021 12:11

Apartament w chmurach

Apartament w chmurach powstała dla pary kochającej podróże, która szukała spokojnej przystani w sercu miasta. Znajduje się na 44 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie – w wieżowcu Cosmopolitan. 160 metrów wysokości zapewnia właścicielom niesamowite widoki na Pałac Kultury i Nauki oraz na panoramę stolicy. Wnętrze nie konkuruje z tym, co znajduje się na zewnątrz. Projektantka Anna Koszela wybrała wzornictwo z najwyższej półki, ale postawiła na proste formy. Wnętrze w stonowanych barwach łączy minimalizm i eklektyzm, w którym spotkają się najlepsze światowe marki. Ascetyczna przestrzeń otwiera się na panoramę miasta, dające poczucie wolności i dystansu od codziennych spraw. To azyl, w którym przyziemne problemy zdają się być odległe.

Projekt wnętrza: Anna Koszela, Pracownia Architektury Wnętrz Anna Koszela. Zdjęcia: Hanna Długosz. Stylizacja: Anna Tyślerowicz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Elegancko i przytulnie w Krakowie

Inwestycja Apartamenty Klimaty w Krakowie, a w niej ekskluzywny apartament wykończony według niekonwencjonalnego projektu. Do jego aranżacji użyto bowiem tylko naturalnych materiałów. Niepowtarzalny klimat wnętrza budują różne rodzaje kamienia, forniry, okleina łupkowa, drewniana podłoga i tkaninowe tapety. Aż trudno uwierzyć, ale żadna ściana nie została tu pomalowana farbą! Tak różne materiały pięknie się ze sobą łączą, tworząc wyjątkowo efektowne kompozycje. Zachwycają oryginalnością i wytwornym szykiem. Przestronne wnętrze ociepla kolor starego złota zastosowany w wielu elementach ekskluzywnego wyposażenia.

Projekt wnętrza: Dorota Kwiecień, Gabriela Gajek Zakolska, Pracownia PIM Concept. Zdjęcia: Karol Kleszyk

WIĘCEJ WIZUALIZACJI ATRAKCYJNYCH APARTAMENTÓW PREMIUM ZNAJDZIESZ NA: WELL.PL

Luksusowe wnętrza w zabytkowej kamienicy na Mokotowskiej

Apartament „Mokotowska Chic” o powierzchni 170 m2 znajduje się w zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy. Zaprojektowany przez Mariana Lalewicza, a zbudowany w latach 1924-1927 obiekt wpisany jest do krajowego rejestru zabytków, co oznacza, że wszystkie prace budowlane w nim prowadzone były nadzorowane przez konserwatora zabytków.

Tematem projektu wnętrza jest idea „ton w ton”, co skutkuje uzyskaniem harmonijnego wyglądu przestrzeni, bez wprowadzania wielu kontrastów. Architekci postawili na ponadczasowość. Przestrzeń ma „oddech” i nie przytłacza nadmierną ilością mebli i dekoracji.

Wszystko, co się w tym apartamencie finalnie znalazło, jest spójne z estetyką art deco. To „złoty środek”, wyznaczony przez architektów i inwestorów pomiędzy stylem klasycznym a nowoczesnym. Wnętrze zachwyca uzyskaną symetrią, ścianami ozdobionymi sztukateriami i meblami, które mimo postarzania doskonale komponują się z resztą nowoczesnego wystroju.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych