Katowice: Rekordowy rok dla Domu w Dolinie Trzech Stawów

Dom w Dolinie Trzech Stawów zanotował rekordową sprzedaż roku 2016. Wzrosła ona o 30 proc. w stosunku do roku 2015. Z końcem 2016 r. zakończył II etap budowy i budynek został oddany do użytkowania.

Autor: HouseMarket.pl 23 stycznia 2017 15:28

Dom w Dolinie Trzech Stawów w kończącym się roku cieszył się dużą popularnością klientów. O ich uznaniu świadczy nie tylko znaczący wzrost sprzedaży, ale również przyznane wyróżnienie: pierwsze miejsce w rankingu Rynku Pierwotnego na „Najlepszą inwestycję w Katowicach”, „Najlepszą lokalizację w Katowicach” oraz drugie dla „Najlepszej architektury w Katowicach”.

W II etapie klienci kupili 72 proc. mieszkań. W I etapie ostały sprzedane wszystkie mieszkania. Obecnie w ofercie dostępnych jest 14 mieszkań i 6 lokali usługowych. Komfortowe mieszkania mają widok na zadbaną zieleń i staw. W ofercie są również dwupoziomowe apartamenty z ogródkami, które charakterem nawiązują do domków jednorodzinnych i z których można podziwiać park i wodę. Wszystkie mieszkania są jasne, dzięki dużym drewnianym oknom oraz dobrze przemyślanym projektom powierzchni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Domu w Dolinie Trzech Stawów zgodnie z harmonogramem zakończono II etap prac.

– Dla nas to wyjątkowa inwestycja. Od początku chcieliśmy, żeby to był „dom”, a nie kolejna inwestycja. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby życie tutaj było przyjemne, wygodne i komfortowe. Żeby ten projekt „udomowić” zastosowaliśmy szereg ciekawych rozwiązań – mówi Arie Koren, CEO Okam Capital – Rosnące zainteresowanie oraz pozytywne opinie o naszym Domu, nie są bez znaczenia dla naszych zamiarów: w najbliższych miesiącach planujemy uruchomić III etap budowy, w którym powstanie 108 mieszkań.

Śląski dom może zaprojektować tylko Ślązak, stąd firma zdecydowała się na współpracę z Tomaszem Kiniorem, architektem znanym z projektu Filharmonii Śląskiej, czyli siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

Wybierając lokalizację, firma szukała miejsca, które, z jednej strony będzie biło energią miasta, a z drugiej będzie gwarantowało spokój w zaciszu domowego ogrodu. I tak unikalnie położony jest Dom: w centrum miasta, ale w otoczeniu parku i stawów.

Dom w Dolinie Trzech Stawów w porównaniu do innych sąsiednich inwestycji ma kameralny charakter i nie jest wielkim kompleksem. Pozwoliło to podkreślić wszelkie detale mieszkań: staranne wykończenia, drewniane okna, kamienne elementy części wspólnych czy reprezentacyjne lobby z recepcją. Eleganckiego charakteru, ale zarazem zacisznej atmosfery dodają wykładziny, którymi wyłożona jest cześć korytarzy.

Mieszkać można wszędzie, żyć pełnią życia tylko w wybranych miejscach. Dom w Dolinie Trzech Stawów został pomyślany jako miejsce do życia. Piękne, prestiżowe mieszkania położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkańcy mogą korzystać ze ścieżek spacerowych, rowerowych i miejsc dla rolkarzy, obcować z naturą oraz miło spędzać czas w sąsiadujących z inwestycją znanych restauracjach i barach (Sztauwajery, La Cantina, Panderosa). A jeśli zechcą w ciągu kilku minut mogą włączyć się w miejski rytm aglomeracji śląskiej.

W pobliżu Domu w Dolinie Trzech Stawów znajduje się centra handlowe (Trzy Stawy i Belg), szkoły, przedszkola. Bliskość węzłów komunikacyjnych pozwala szybko dojechać do wybranych punktów miasta, np. szkoły czy miejsca pracy lub wybrać się na rodzinną wycieczkę poza miasto albo biznesowe spotkanie w innej aglomeracji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych