Kolejna odsłona Osiedla Coopera

Osiedle Coopera powstaje na warszawskim Bemowie. Spółka Unidevelopment rozpoczęła budowę i sprzedaż mieszkań kolejnego etapu projektu.

Autor: housemarket.pl 08 marca 2021 16:56

Osiedle Coopera cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem mieszkania. Posiada bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy, do którego można dojechać samochodem w niecałe pół godziny. W najbliższych latach mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać także ze stacji metra, która ma powstać przy ulicach Górczewskiej i Lazurowej w ramach rozbudowy II linii.. Około 4 km mamy stąd do Lasu Bemowskiego i 20 minut jazdy samochodem od Puszczy Kampinowskiej. Dogodna lokalizacja na mapie miasta, sąsiedztwo sklepów, punktów usługowych oraz przedszkoli i szkół sprawia, że mieszkania przy ulicy Coopera są często wybierane jako miejsce do życia.

Budowa Osiedla Coopera na warszawskim Bemowie trwa od 2019 roku. Zakończone w tym czasie etapy inwestycji szybko znalazły nabywców. Obecnie deweloper wprowadził do sprzedaży kolejnych 89 mieszkań. Lokale powstaną w trzech kameralnych czterokondygnacyjnych budynkach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy na parterach budynków będą mieli do dyspozycji własne ogródki o powierzchni nawet 160 mkw. Na pozostałych kondygnacjach mieszkania będą miały balkony oraz tarasy o powierzchni do 30 mkw. Do dyspozycji osiedlowej społeczności przekazane zostaną także strefy rekreacyjne i strefy relaksu. Ceny lokali w aktualnym etapie zaczynają się od 10 990,00 zł za mkw.

- Chcemy by Osiedle Coopera było przestrzenią przyjazną dla każdego. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji aż sześć stref rekreacyjnych, w tym plenerową siłownię i boisko do gry w koszykówkę. Znajdzie się tu także sad owocowy, skwer oraz polana do organizacji pikników. Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych. Z myślą o nich na osiedlu powstał oryginalny plac zabaw, którego centralnym punktem jest samolot i pas startowy. Tym samym nawiązujemy do patrona naszego osiedla - pilota Meriana Coopera. Wszystkie elementy, które wdrażamy mają sprzyjać tworzeniu sąsiedzkich więzi i zachęcać do wspólnego spędzania czasu - mówi Barbara Kunicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Unidevelopment.

Osiedle Coopera zaprojektowane zostało jako zespół 15 niskich budynków o czterech kondygnacjach każdy. Budowa obecnej części inwestycji wystartowała pod koniec stycznia br. Prace związane z tym etapem mają zakończyć się w II kwartale 2022 roku.

Bemowo to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy, w której każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. O aktywizację lokalnej społeczności i rozwój wrażliwości na sztukę dba Bemowskie Centrum Kultury . Organizowane są tu rozmaite inicjatywy jak warsztaty, spotkania autorskie czy wystawy. Na terenie Bemowa znajdują się dobrze zaopatrzone biblioteki, funkcjonują kina - także w plenerowej odsłonie w okresie letnim. Liczne kafejki i restauracje, w których można miło spędzić czas, dopełniają klimatu dzielnicy. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą z kolei korzystać z tutejszego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który oferuje nie tylko siłownię i fitness, ale także boiska do gry w sporty zespołowe i basen. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność Galerii Bemowo, w której kompleksowo zrobimy zakupy.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania przy ulicy Coopera mogą odbyć spacer po zakończonej części inwestycji i obejrzeć architekturę powstałych budynków mieszkalnych. Szczegółowych informacji o lokalach, które trafiły do oferty dewelopera udziela Biuro Sprzedaży Unidevelopment.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych