Kolejne domy w ramach Ogrodu Przyjaciół dostępne na BiałołęceHousemarket - 28 sierpnia 2019 13:56


Rusza sprzedaż kolejnego etapu Ogrodów Przyjaciół od Novisa Development. Odbiory nowego etapu planowane są już na koniec maja 2020 roku. Kolejny etap jest odpowiedzią na niemalejące zainteresowanie domami od tego dewelopera.

Z początkiem lipca ruszyła budowa kolejnego etapu budowy domów w ramach projektu Ogrody Przyjaciół. Ogrody Przyjaciół 3 to kolejny etap ogrodzonego osiedla na warszawskiej Zielonej Białołęce. Na tym kameralnym osiedlu znajdziemy domy o  powierzchni od 64 do 82 mkw., z możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu.

- To komfortowa, duża przestrzeń, która umożliwia kupującemu zaadoptowanie jej np. na dodatkową garderobę, pokój lub gabinet. W tym przypadku naszych klientów ogranicza tylko wyobraźnia. lienci bardzo cenią możliwość powiększenia powierzchni mieszkalnej w taki sposób - wyjaśnia Jakub Mrówka, prezes Novisa Development.

Domy cechuje metraż, który jest jednym z najbardziej pożądanych, wśród klientów szukających domów w Warszawie i pod miastem. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Do każdego lokalu przypisano przynajmniej jedno miejsce w garażu. Inwestycja znajduje się w lokalizacji łączącej bliskość dzikiej natury z miejską aglomeracją. Ogrody Przyjaciół 3 zlokalizowane są 26 minut od centrum Warszawy. Do sprzedaży zostaje oddany etap 2G (lokale 53a, 53b, 54a i 54b).

Zakończenie prac planowane jest na koniec grudnia tego roku, zaś odbiory w maju 2020 roku.