Kolejne inwestycje i mieszkania na wynajem - BPI Real Estate Poland zapowiada pracowity rok

BPI Real Estate Poland ma ambitne plany. Deweloper planuje uruchomienie budowy i sprzedaży od 4 do 6 inwestycji - w Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Pracuje także nad wejściem w nowy segment nieruchomości inwestycyjnych, który będzie nowością w portfolio firmy.

Autor: housemarket.pl 12 stycznia 2022 09:48

  • W 2021 roku  BPI Real Estate Poland koncentrował się na przygotowywaniu realizacji planowanych inwestycji oraz na rozwoju organicznym poprzez rozszerzenie zespołu firmy.
  • Deweloper zapowiada uruchomienie 4-6 projektów w 2022 roku.
  • Deweloper rozwija nowy segment mieszkań inwestycyjnych.

Jak BPI Real Estate Poland zamknął 2021 rok?

Miniony rok był dla nas bardzo pracowity i przebiegał zgodnie z naszymi wcześniejszymi planami. Intensywnie pracowaliśmy nad przygotowaniem pięciu nowych inwestycji, których realizację planujemy rozpocząć w 2022 roku w Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Sfinalizowaliśmy także nabycie kilku nowych gruntów pod nasze przyszłe projekty.

Na czym koncentrowała się firma w 2021 roku?

Zgodnie z naszą strategią, w 2021 roku nie rozpoczęliśmy realizacji nowych inwestycji. Budowę i sprzedaż czterech wcześniejszych projektów zakończyliśmy w 2020 roku. W 2021 roku skoncentrowaliśmy się na przygotowywaniu realizacji planowanych inwestycji oraz na rozwoju organicznym poprzez rozszerzenie zespołu BPI Real Estate Poland. Skupiliśmy się także na wdrożeniu strategii ESG zgodnej z założeniami grupy CFE, do której należymy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jakie są Państwa plany na najbliższy czas?

2022 rok będzie dla nas bardzo pracowity. Planujemy uruchomienie budowy i sprzedaży od 4 do 6 inwestycji mieszkaniowych w Polsce w Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Pracujemy także nad wejściem w nowy dla nas segment nieruchomości inwestycyjnych, który będzie nowością w portfolio firmy.

Jakie trendy zdominują rynek mieszkaniowy w kolejnym roku?

W przyszłym roku nadal będą obecne na rynku mieszkaniowym trendy, które ujawniły się w minionych dwóch latach w wyniku pandemii. Przede wszystkim będzie to zainteresowanie mieszkaniami dobrze zaprojektowanymi, ułatwiającymi hybrydowy styl życia w zakresie pracy czy nauki. Utrzyma się również większe zainteresowanie mieszkaniami z balkonami, tarasami i ogródkami oraz inwestycjami z dużą ilością zieleni, zarówno na jej terenie, jak i w okolicy. Kolejnym wciąż rozwijającym się trendem będą ekologiczne rozwiązania w mieszkaniach i inwestycjach.

Z pewnością jednym z najsilniejszych trendów będzie również microliving, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i samych użytkowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych