Linea otwiera drzwi do swoich osiedli

W dniach 4-5 marca 2017, deweloper Linea przygotuje dla wszystkich zainteresowanych „Drzwi Otwarte”. W sobotę i niedzielę, w godzinach 10-16 będzie można zobaczyć osiedla Leśna Polana oraz Osada Leśna.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2017 13:52

W czasie „Drzwi Otwartych” zostanie zaprezentowana między innymi „Forma” – mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni około 74 mkw. w zabudowie szeregowej. Do każdego mieszkania przewidziano ogród o powierzchni 53-114 mkw.

Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji „Nowy rok, nowe ceny” i kupić gotowe mieszkania na Leśnej Polanie w Dopiewcu z rabatem aż do 15 tysięcy zł. Wybrane lokale są wykończone „pod klucz”, a oferta na gotowe mieszkania przewiduje możliwość dofinansowania z MdM 2018. Odwiedzający skorzystają z fachowego doradztwa architekta, który szczegółowo przedstawi mieszkanie „Forma”, jak i pozostałe typy budynków na osiedlach Linea.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Nasi klienci, jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, będą mogli także skorzystać z pomocy doradcy finansowego, który w przystępny sposób opowie o całym procesie finalizacji transakcji zakupu mieszkania oraz sposobach finansowania – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Ponadto „Drzwi Otwarte” to idealna okazja, aby zobaczyć gotowe mieszkania i zapytać o wszystkie detale dotyczące transakcji zakupu. Wystarczy odwiedzić biuro w Dopiewcu przy ulicy Promenada 5, spotkać pracowników Linei, a później także wybrać się na krótki spacer po Leśnej Polanie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych