Lokum Deweloper wprowadza do oferty kolejny etap Lokum Vista

Lokum Deweloper rozpoczyna sprzedaż 131 mieszkań z etapu IIIb inwestycji Lokum Vista w Krakowie.

Autor: housemarket.pl 02 marca 2022 15:51

  • Lokum Vista to jedna z trzech inwestycji, jakie Lokum Deweloper realizuje w Krakowie, w którym obecny jest od 2016 r.
  • Osiedle Lokum Vista położone jest w południowej części Krakowa, przy ul. Walerego Sławka.
  • Projekt realizowany jest etapowo, do tej pory deweloper oddał do użytku blisko 500 mieszkań w tej inwestycji - wszystkie znalazły już swoich nabywców.

W trakcie realizacji jest obecnie etap IIIa, w ramach którego powstanie 121 lokali, a także wprowadzony właśnie do sprzedaży etap IIIb.

- Do zalet, a jednocześnie wyróżników, inwestycji Lokum Vista należy między innymi świetna lokalizacja w bliskiej odległości od centrum miasta oraz nowoczesny, przemyślany projekt architektoniczny z wysokim standardem części wspólnych. Nasi klienci doceniają też zróżnicowane metraże i układy mieszkań, pozwalające każdemu znaleźć lokum idealnie odpowiadające jego potrzebom. Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu nabywców naszą krakowską ofertą, wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap tego popularnego osiedla, którego realizację planujemy zakończyć w III kw. 2023 r. – mówi Michał Witkowski, dyrektor ds. sprzedaży Lokum Deweloper.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: LOKUM VISTA WIĘKSZE O KOLEJNE LOKALE

W etapie IIIb osiedla Lokum Vista powstaną wygodne kawalerki, idealne dla par lokale 2-pokojowe oraz 3-, a nawet 4-pokojowe mieszkania, które świetnie sprawdzą się dla rodzin z dziećmi czy osób poszukujących lokum z dodatkowym pomieszczeniem do zaaranżowania na domowe biuro lub sypialnię dla gości. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji lokale o powierzchni od około 30 do ponad 100 m2. Do wszystkich przynależeć będą balkony lub loggie, a do tych zlokalizowanych na parterze – prywatne ogródki. Podobnie jak w poprzednich częściach inwestycji, również w budynku z etapu IIIb, powstanie garaż podziemny i komórki lokatorskie, dostępne będą też miejsca postojowe naziemne. Dla zapewnienia mieszkańcom osiedla Lokum Vista możliwości załatwiania codziennych spraw w obrębie osiedla, część lokali na parterze została zaprojektowana jako handlowo-usługowe.

Lokum Vista mieści się w popularnej dzielnicy Krakowa - Podgórzu Duchackim. W okolicy znajdują się Centrum Handlowe Bonarka oraz liczne sklepy, a także placówki medyczne, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe. Klienci dewelopera doceniają tę lokalizację również ze względu na pobliskie tereny spacerowe, pozwalające na relaks w otoczeniu natury – między innymi Kopiec Krakusa, Rezerwat Przyrody Bonarka czy Krzemionki. Mieszkańcy osiedla mogą też z łatwością korzystać z bogatej oferty rekreacyjnej i kulturalnej Krakowa. Dojazd w dowolną stronę miasta ułatwia rozbudowana sień komunikacji miejskiej – tuż przy osiedlu Lokum Vista znajdują się przystanki autobusowe, a kawałek dalej tramwajowe.

Lokum Vista to jedna z trzech inwestycji, jakie Lokum Deweloper realizuje w Krakowie, w którym obecny jest od 2016 r. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania na osiedlu Lokum Salsa przy ul. Klimeckiego na Zabłociu, a także ostatnie lokale z oddanego w ubiegłym roku do użytku II etapu inwestycji Lokum Siesta, która położona jest pomiędzy ul. Kobierzyńską a Rzemieślniczą, tuż przy Parku Rzecznym Wilgi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych