Lubelskie: podczas Nocy spisowej oddziały GUS będą czynne nawet do północy

W najbliższą sobotę w województwie lubelskim odbędzie się Noc spisowa, w ramach której mieszkańcy regionu będą mogli wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym. Tego dnia siedziba Urzędu Statystycznego w Lublinie i jego cztery oddziały będą czynne od godz. 8 do 24.

Autor: Pap 22 września 2021 14:46

"Dla wszystkich osób, które jeszcze nie wzięły udziału w spisie, a nie są w stanie tego zrobić samodzielnie przez internet na stronie spis.gov.pl w ostatni weekend, w którym można się jeszcze spisać, w całej Polsce w najbliższą sobotę 25 września odbędzie się +Noc spisowa+" - poinformowała Elżbieta Łoś z Urzędu Statystycznego w Lublinie.

Akcja odbędzie się w siedzibie Urzędu Statystycznego w Lublinie oraz w oddziałach w Białej Podlaskiej, Chełmie, Radzyniu Podlaskim i Zamościu. W tych trzech miejscach w najbliższą sobotę będzie można się spisać od godz. 8 do godz. 24. W tym samym czasie czynne będzie Miejskie Biuro Spisowe w lubelskim ratuszu (plac Króla Władysława Łokietka 1, sala nr 3).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Do akcji w woj. lubelskim przyłączyło się 30 gmin" - poinformowała Łoś. Dodała, że szczegółowy wykaz punktów spisowych biorących udział w akcji na terenie woj. lubelskiego z uwzględnieniem godzin spisywania dostępny jest na stronie Urzędu Statystycznego w Lublinie pod adresem: lublin.stat.gov.pl.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. Spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Spisać można się przez internet na stronie spis.gov.pl lub dzwoniąc na infolinię 22 279 99 99. Spis potrwa do końca września.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych