Luboń. Wystartowała Budowa Wschodniej 19

Pierwsza łopata na Wschodniej 19 wkopana. Lubońska inwestycja nabiera kształtów. Wraz z początkiem stycznia rozpoczną się prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych. W ramach projektu powstanie 146 mieszkań, których budowa zakończy się na wiosnę 2018 roku.

Autor: HouseMarket.pl 17 stycznia 2017 15:20

W Nowym Centrum Lubonia, przy ulicy Wschodniej 19, rozpoczęto budowę nowej inwestycji deweloperskiej. Inwestorem jest NCS-Bud. Za generalne wykonawstwo odpowiada firma CMX Park 2, która zrealizuje projekt pięciokondygnacyjnego budynku z 146 mieszkaniami. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze lokale, 38 mkw., jak i większe, dwu-, trzypokojowe sięgające 88 mkw.

– Największe lokale to dwupoziomowe apartamenty z zielonymi tarasami na ostatniej kondygnacji. Zależało nam na tym, by każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Przygotowaliśmy więc kawalerki, jak i duże mieszkania – mówi Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort, funkcjonalność i swobodę aranżacyjną.

– Połączenie klasycznej architektury i nowoczesnych dodatków, a także zastosowanie odwróconego dachu – zielonych tarasów na ostatniej kondygnacji nadaje budynkowi unikalny charakter oraz idealnie wkomponowuje się w otoczenie – mówi Jarosław Szkopek.

Wewnętrzny dziedziniec w sposób architektoniczny osłonięty przez budynek, stanie się miejscem sąsiedzkich spotkań i zabaw dzieci. Atutem są również komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa. Ceny rozpoczynają się od 4 610 zł brutto za mkw. Część lokali dostępna jest w ramach rządowym programie Mieszkanie dla Młodych.

Co ważne inwestycja objęta jest zamkniętym rachunkiem powierniczym, a finansowanie oparte na systemie płatności 10/90. – Co to oznacza dla klienta? W przeciwieństwie do inwestycji opartych na otwartym rachunku powierniczym, deweloper zapewnia 100 proc. finansowania dla realizowanej budowy. Tak więc pieniądze klientów są zwolnione z rachunku powierniczego dopiero po zakończeniu wszystkich prac na Wschodniej 19 – podkreśla Jarosław Szkopek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych