Łucja Rosiak, nową dyrektor sprzedaży w Real Management

W 2021 roku zespół Real Management powiększył się o ekspertkę z branży nieruchomości mieszkaniowych, która objęła stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu i odpowiada za pion nowych inwestycji i projektów z rynku pierwotnego. Obecnie Łucja Rosiak koncertuje się na najnowszym projekcie willowym Neo Natolin na warszawskim Natolinie.

Autor: housemarket.pl 11 kwietnia 2022 13:02

Neo Natolin będzie jedynym w swoim rodzaju osiedlem domów jednorodzinnych w Warszawie. Każdy dom będzie posiadał do dyspozycji własną działkę o wielkości od 750 mkw. nawet do 1000 mkw. i 70 proc. powierzchni biologicznie czynnej.

Atutem inwestycji jest przede wszystkim lokalizacja - pomiędzy Lasem Kabackim i Parkiem Natolińskim, a jednak blisko stacji metra, co daje przyszłym mieszkańcom osiedla dostęp do wszelkich udogodnień stolicy. Budowa pierwszego etapu, składająca się z 84 budynków ruszy już w II kwartale 2022 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łucja Rosiak posiada 18-letnie doświadczenie w segmencie nieruchomości premium. Wiedzę i praktykę zdobywała w pracy dla największych polskich i zagranicznych firm deweloperskich, odpowiadając za sprzedaż, kontakty, opiekę nad kluczowymi klientami oraz negocjacje strategiczne.

Profesjonalizm oraz doświadczenie Łucji Rosiak zostało docenione podczas konkursu Top Woman in Real Estate w 2020 roku, w którym zwyciężyła w kategorii Residential Sales. Wyróżnienie wieńczyło kilkuletnią pracę m. in. przy projekcie Cosmopolitan Twarda 4 w Warszawie.

Łucja Rosiak jest jednocześnie doskonale wykształconą humanistką. Biegle włada kilkoma językami obcymi: angielskim, hiszpańskim oraz portugalskim. Na podróżach spędza każdą wolną chwilę, a poznawanie nowych kultur niezwykle ją inspiruje i otwiera na nowe doświadczenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych