Maciej Piotrowicz na czele działu inwestycji mieszkaniowych w NREP

W styczniu zespół NREP powiększył się o szefa działu inwestycji mieszkaniowych. Maciej Piotrowicz będzie odpowiedzialny za przeprowadzane inwestycje oraz rozwój projektów w tym segmencie w Polsce. Do końca roku w jego zespole pracować będzie 10 osób, budując portfel nowoczesnych, komfortowych i pro-ekologicznych lokali na wynajem.

Autor: housemarket.pl 07 lutego 2022 12:20

  • Maciej Piotrowicz na czele działu inwestycji mieszkaniowych w NREP.
  • Piotrowicz będzie też budował lokalny zespół. Docelowo, pod koniec roku, powinien on liczyć blisko 10 osób.
  • Strategia NREP w segmencie mieszkaniowym to budowa portfela lokali oferowanych w formule najmu profesjonalnego.

Polski zespół Inwestycji Mieszkaniowych będzie realizował ambitny plan budowy portfela lokali oferowanych w formule najmu profesjonalnego, zgodnie z misją zapewnienia nowoczesnych, elastycznych i pro-ekologicznych rozwiązań na rynku najmu. Z początkiem stycznia na jego czele stanął Maciej Piotrowicz.

Wcześniej Piotrowicz pracował jako Lokalny Partner w warszawskim biurze firmy doradczej McKinsey & Company, gdzie doradzał firmom z sektorów detalicznych w projektach strategicznych i komercyjnych, a także funduszom private equity w ocenie potencjalnych inwestycji. Maciej ukończył studia MBA na uczelni INSEAD we Francji i Singapurze oraz zdobył tytuł magistra w obszarze finansów i inwestycji na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTA TEŻ: ŚWIETNE PERSPEKTYWY DLA SEKTORA PRS W POLSCE

Piotrowicz będzie też budował lokalny zespół; docelowo, pod koniec roku, powinien on liczyć blisko 10 osób, w tym specjalistów w takich obszarach jak przeprowadzanie transakcji, asset management, oraz nadzór nad inwestycjami.

Strategia NREP w segmencie mieszkaniowym to budowa portfela lokali oferowanych w formule najmu profesjonalnego.

- Zależy nam, żeby naszym najemcom zaproponować nowoczesny produkt, który odpowiada ich potrzebom, pozwala na komfortowe życie i został zbudowany w sposób zrównoważony dla środowiska. Zaoferujemy zarówno klasyczne mieszkania, jak i lokale w obiektach co-livingowych, gdzie najemcy będą mieli dostęp do atrakcyjnych części wspólnych, obejmujących m.in. siłownię czy miejsca do wspólnej pracy - powiedział Piotrowicz.

Inwestycje w Polsce są jednym z priorytetów w nadchodzących latach, a tzw. Segment Living jest strategicznym rynkiem dla NREP.

- Maciej wraz ze swoim nowym zespołem będzie odpowiedzialny za rozbudowę tego portfela, ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój, który jest tak ważny dla NREP. Już w zeszłym roku ogłosiliśmy naszą pierwszą inwestycję mieszkaniową w Polsce, obecnie pracujemy nad kolejnymi projektami, z których kilka jest bliskich finalizacji. Mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku ogłosimy 3-5 kolejnych inwestycji - dodał Timur Saadetdin, Head of New Markets w NREP.

NREP w pierwszej kolejności skupi się w największych miastach - Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych