Masz nieruchomość? Tak znajdziesz najemcę lub klienta!

Redakcja PropertyNews.pl uruchomiła nowy projekt. PropertyStock.pl. to nowoczesna wyszukiwarka nieruchomości komercyjnych na sprzedaż i wynajem. Miejsce, w którym znajdziesz oferty sprzedaży terenów inwestycyjnych, a także wynajmu biur, biurowców, magazynów, hoteli, centrów handlowych i lokali użytkowych. Tu zamieścisz także ogłoszenia dotyczące Twojej nieruchomości.

Autor: propertynews.pl 11 grudnia 2020 11:07

PropertyStock.pl to nowy projekt serwisu PropertyNews.pl – największego portalu informacyjnego o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, który co miesiąc odwiedza blisko 270 tys. użytkowników. PropertyStock.pl zapewnia dotarcie do precyzyjnie sprofilowanej grupy odbiorców.

Na Propertystock.pl prezentujemy ok. 8,5 tys. ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. To oferty agencji nieruchomości, inwestorów, instytucji państwowych, banków czy prywatnych właścicieli.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Pandemia przynosi zupełnie nowe ryzyka, ma nieznany horyzont czasowy. Okazje inwestycyjne już się pojawiają na rynku. Część właścicieli, zdeterminowanych do wyjścia z inwestycji, jest skłonna akceptować coraz niższy poziom cen. Nie dotyczy to jednak każdego sektora - wyjaśnia Michał Stępień, Associate, dział doradztwa Inwestycyjnego Savills.

Przykładem rynku wyjątkowo odpornego na obecny kryzys są nieruchomości magazynowe, które wręcz korzystają teraz na przykład z przyspieszonego wzrostu branży e-commerce. Na Propertystock.pl w dziale Magazyny prezentujemy ponad 1300 ofert sprzedaży lub wynajmu tych nieruchomości.

- Okazji należy obecnie poszukiwać w segmentach: biurowym i handlowym, jak również na rynku mieszkaniowym. Z pewnością na rynku gruntów też można znaleźć okazje i takowe się już zdarzają. Niemniej jednak także w tym segmencie dużo zależy od kondycji finansowej właściciela. Wartość gruntów z założenia rośnie w długim okresie, dlatego w przypadku braku presji sprzedażowej warto poczekać na satysfakcjonującą ofertę - radzi Michał Stępień.

Pokaźną liczbę ofert prezentujemy w dziale Wynajmij Biura. Są to powierzchnie w najnowszych biurowcach, jak i mniejszych nieruchomościach na obrzeżach miast.

Serwis będzie systematycznie rozbudowywany. Inicjatorzy zapraszają do współpracy!

Wydawcą Propertystock.pl jest Grupa PTWP, wydawca PropertyNews.pl i kilkunastu innych portali internetowych, które co miesiąc czyta 6 mln użytkowników - szefów największych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, a także właścicieli i zarządzających przedsiębiorstwami z branży spożywczej, medycznej, logistycznej, motoryzacyjnej, gastronomii czy do samorządów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych