Mieszkańcy domów są szczęśliwsi. Najmniej zadowoleni mieszkańcy kamienic

– Klienci cenią sobie ciszę i spokój, ale coraz większą uwagę zwracają również na bezpieczeństwo, które jesteśmy im w stanie zapewnić. Myśląc o Hville, wiedzieliśmy że zbudujemy kameralną, spokojną i przede wszystkim bezpieczną osadę. Osiedle oddziela od drogi akustyczny płot oraz szpaler drzew. Hville będzie ogrodzone, a dla bezpieczeństwa zamontowana zostanie również brama wjazdowa i wideodomofony. Całą drogę wewnętrzną dodatkowo odpowiednio doświetlimy. Zamknięte osiedle to także wyższy poziom bezpieczeństwa, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które mogą swobodnie bawić się nie tylko w swoim ogrodzie, ale też na terenie całej osady – wylicza Ewa Skibińska.

Szczęście w nowym domu, według naukowców, skorelowane jest również z technologią i terenami zielonymi. W trakcie pandemii na znaczeniu zyskały takie parametry jak ogród, taras i balkon, częstotliwość przebywania na zewnątrz, a także… szybkie łącze internetowe. Na ten ostatni wyróżnik wskazała ponad połowa ankietowanych.

CZYTAJ TEŻ: BUDOWA DOMU BEZ FORMALNOŚCI 

– Pandemia mocno zmieniła nasze myślenie o przestrzeni do życia. Posiadanie własnego ogródka czy tarasu stało się dla osób poszukujących nowego lokum praktycznie najważniejszym atrybutem domu czy mieszkania. Możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza podczas pracy w trybie home office czy zorganizowania kameralnego spotkania w gronie znajomych stała się nie do przecenienia – mówi Ewa Skibińska i dodaje, że tryb home office pokazał, że deweloperzy, chcąc zapewnić adekwatny standard sprzedawanych lokali, muszą zadbać również o szybkie łącze internetowe w swoich nieruchomościach. BY MADE wyszedł naprzeciw tym potrzebom – w Hville zostanie poprowadzony światłowód, który zapewni wszystkim mieszkańcom niezawodny internet.

Hville to osiedle 34 domów w skandynawskim stylu zlokalizowane 6 minut od Bielan Wrocławskich. Niedaleko powstającego osiedla są sklepy, przedszkola i żłobki, a także przystanek autobusowy. Kilka minut od inwestycji w Domasławiu zrealizowano stację szynobusu, z którego będzie można skorzystać w marcu 2022 roku. Szynobus dojedzie do dworca głównego we Wrocławiu, a po drodze zatrzyma się na stacjach: Bielany Wrocławskie, Wrocław Partynice, Wrocław Wojszyce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych